Jídelní stoly nerozkládací

Pokud máte menší bydlení, ale přesto si chcete vytvořit hezké a příjemné místo pro společné stolování, pak jsou pro Vás v nabídce jídelní stoly nerozkládací. Ty jsou v nabídce v různých velikostech. Vybírat můžete ze čtvercového i obdélníkového provedení. Jídelní stůl je dominantním nábytkem v každé jídelně či kuchyni. Vypadá hezky a tradičně, když rodina tráví čas oběda, snídaně či večeře společně. Vybírejte z několika designu, dle toho, jaký se hodí do Vašeho bydlení.

Moderní kombinace skla a dřeva

Velice oblíbenou volbou pro jídelní stoly nerozkládací je kombinace dřeva a skla. Vypadá moderně a elegantně, když je deska stolu skleněná. Je sice o trošku náročnější na údržbu, ale vypadá skvěle. Jídelní stoly lze kombinovat s klasickými i moderními jídelními židlemi. U některých modelů je sklo mléčné. Vy si můžete vybrat odstín dřeva z našeho vzorníku a vytvořit si doma příjemné místo ke stolování.

Jídelní stoly nerozkládací z masivu

Pokud preferujete dřevěnou klasiku, pak Vás zaujmou jídelní stoly nerozkládací z masivu. Takové mají dokonalé řemeslné zpracování a výběr dřeva je téměř bez suků. Hodí se do klasického i moderního interiéru. Skvěle vyniknou v obývacím pokoji i samostatné jídelně. Nechte vyniknout krásu dřeva a vneste do Vašeho bydlení kousek přírody.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 12 položek