Dubový nábytek z masivu

Tato kolekce Vám představuje dubový nábytek z masivu do jídelny a obývacího pokoje, která zaručuje kvalitu a dlouhou životnost. Nábytek je vyroben z toho nejlepšího dubového masivu s použitím nejnovějších technologií. Náročnější prvky vyžadují ruční řemeslné zpracování. Při výrobě nábytku se používají čistě přírodními materiály, povrchová úprava je řešena olejováním a voskováním, některé modely jsou lakované.

Dubový nábytek z masivu vyniká precizním zpracováním. Pro svou hřejivou barvu a nádhernou kresbu se těší stále větší oblibě.. Dodejte svému bydlení kapku luxusu s dubovým nábytkem, který Vás okouzlí svým čistým a elegantním designem. Sortiment nábytku je bohatý a jistě si u nás vybere každý. Vybírat můžete i z celých sestav, které krásně doladí každý interiér. Některé kousky máme vystavené přímo na prodejně, proto nás neváhejte navštívit. Využijte také akčních slev a nakupte nábytek ještě levněji.Dubové dřevo je známé svou tvrdostí pevností, houževnatostí a trvanlivostí. Nábytek z dubového dřeva dobře snáší střídání vlkha a sucha. Nejen z těchto důvodů se z dubu tradičně vyrábí kvalitní nábytek. O nábytku z dubového masivu píšeme na www.dubovy-nabytek.cz

Dubové jídelní stoly a židle

Inspirujte se nabídkou luxusního dubového nábytku z masivu a vytvořte si třeba nádherný jídelní set z dubového dřeva. V nabídce dubový nábytek z masivu jsou dubové jídelní stoly a jídelní židle. Vy si je tak můžete sladit k sobě a vytvořit si krásný jídelní set do své jídelny nebo kuchyně. Dubové dřeva je velice oblíbené a dá se krásně ladit i s pestrými barvami.

Dubový nábytek z masivu do obývacího pokoje

Pokud se chystáte na vybavení obývacího pokoje dubový nábytek pro Vás může být skvělou volbou. V kategorii naleznete již sestavené obývací stěny z elegantního dubového masivu, které se skládají z televizního stolku nebo komody, různých skříněk a polic a také skříněk s vitrínou. Oživte obývací pokoj přírodními materiály.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 107 položek