Dubové obývací stěny z masivu

Dubové dřevo si spousta naších zákazníků oblíbila a proto jsme do naší nabídky zařadili také dubové obývací stěny z masivu. Obývací stěna se jsou skvěle sladěné jednotlivé části nábytku, které ve finální podobě tvoří celek. Poskládat a rozestavit po Vašem obývacím pokoji si je můžete dle Vašich představ. Obrovskou jejich výhodou je, že nemusíte kupovat každý kus nábytku zvlášť. Takhle si zakoupíte vše za jednu cenu a bude Vám to k sobě skvěle padnout.

Obývací stěny z masivu

I když se jedná pouze o dubové obývací stěny z masivu jsou každá v jiném provedení. Některé jsou z dubového masivu, jiné jsou v přírodním provedení. Dubové dřeva jde skvěle kombinovat a hodí se do každého obývacího pokoje i jídelny. Pokud si sestavu nedokážete představit pohromadě, pak se přijďte podívat do naší prodejny, kde jsou vystaveny.

Obývací stěny v různém složení

Každá dubová obývací stěna z masivu se skládá z jiného počtu kusů. Skládat se tak může např. z televizní komody nebo stolku, různých skříněk s regálem nebo s vitrínou nebo nástěnných polic. Vše si můžete libovolně rozmístit ve svém obývacím pokoji a nekupovat každý kus nábytku zvlášť.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 24 položek