Dubové jídelní stoly z masivu

Pokud máte samostatnou jídelnu nebo prostornou kuchyň pro klasický jídelní stůl, pak Vás nadchne naše nabídka. Ta Vám nabízí dubové jídelní stoly z masivu, které jsou v dnešní době velice moderní a oblíbené. Odstín dubového dřeva je příjemný a jde krásně kombinovat. Mezi dubové jídelní stoly jsme zařadili i komodu, která jde úžasně kombinovat a do kuchyně nebo jídelny se také hodí.

Rozkládací jídelní stoly

Pokud často pořádáte oslavy, rodinné sešlosti nebo rodinné obědy a Vaše rodina nebo okruh přátel je početný, pak je nejlepším řešením pořídit si rozkládací jídelní stůl. Dubové jídelní stoly Vám tuto možnost nabízí. Vybírat můžete hned z několika modelů. Rozkládaní je velice jednoduché. Přídavná část se schovává pod jídelním stolem a stačí ji pouze vysunout a vznikne Vám tak prostorný jídelní stůl, kde může sedět celá rodina pohromadě.

Jídelní stoly do klasických i moderních interiérů

V kategorii dubové jídelní stoly z masivu převládají stoly rozkládací. Nechybí ani klasické nerozkládací stoly, které mají dokonalé řemeslné zpracování a jejich povrch je téměř bez suků. Hodí se do menších prostor, kde není možné rozložit velký jídelní stůl. Jídelní stoly můžete kombinovat se sestavou do jídelny nebo obývacího pokoje.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 20 položek