Dětský nábytek z masivu

V této kolekci najdete dětský nábytek z masivu vyrobený z olšového a borovicového dřeva. Nábytek z masivu je pro Vaše děti ta nejlepší volba. Dřevo vytvoří v interiéru hřejivý pocit domova. Na rozdíl od dřevotřísky je masivní dřevo čistě přírodní materiál a má oblé hrany. Dětské pokoje z masivu jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a zdraví Vašich dětí a nabízí širokou škálu prvků jak pro děti v předškolním věku, tak i pro studenty.

Komplety dětského nábytku z masivu, které v naší nabídce naleznete udělají z obyčejného dětského pokojíčku rázem ráj. Všechny prvky jsou dokonale sladěné a vyrobené se stoprocentní pečlivostí. Všimnout si toho můžete u jemných detailů a prořezů. Sestavy můžete zakoupit celé nebo jen její jednotlivé prvky. Dětský nábytek z masivu vytvoří z každého pokojíčku útulné zázemí. Velký důraz je kladen i na funkčnost což jistě rodiče i děti ocení.

Dětský pokoj pro miminka

Dětský nábytek z masivu je jako stvořený pro to vytvořit nádherný a útulný pokojíček pro miminko. Ten ve vyšším věku můžete předělat na pokojíček pro předškoláka nebo školáka. Dětský pokojík pro miminka je laděn do jemných barev v neutrálních kombinacích. Hodí se tak pro holčičky i chlapečky. Dětský nábytek z masivu působí velice jemně a zaručuje Vám dlouhou životnost.

Vše pro vybavení dětského pokoje

Pokud nechcete kupovat každý kus nábytku zvlášť a ladit barvy k sobě je možné si v kategorii dětský nábytek z masivu vybrat již vybavený dětský pokoj. Ten obsahuje dětskou postýlku, šatní skříň, různé regály nebo police na knížky a nabízí také dostatek úložného prostoru a hračky a oblečení. Nábytek poroste s Vaším dítětem od miminka až do předškolního věku a stále bude vypadat skvěle.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek