Dětský nábytek

Vybavujete dětský pokojíček a chcete aby vypadal moderně a originálně, aby se v něm Vaše dítě cítilo jako ve vlastním malém království? Nábytek pro děti, který najdete v našem sortimentu je pro to jako stvořený. Naleznete zde kompletně vybavené dětské pokojíky pro malé princezny, ale i rošťáky. Sety jsou složené ze skříně, postele a doplňky jako je komoda nebo polička. Kompletní dětské pokojíčky nabízíme jak pro nejmenší, tak i pro odrostlejší děti.

Pro kvalitní spánek

Pro kvalitní spánek a dostatek energie na další den děti potřebují kvalitní matraci. Když už Vaše dítě dosáhne vyššího věku a pokojíček už mu neslouží pouze ke hraní a zábavě jsou tady studentské pokoje. Set studentského pokojíku stále obsahuje nábytek pro děti, ale navíc je psací stůl na psaní úkolů, různé skříňky na knížky a další doplňky.

Sedací pytle a vaky

Velice oblíbeným doplňkem do dětského pokoje se staly sedací pytle a vaky. Dítě na něm může pohodlně relaxovat a odpočívat. Pytle jsou velice moderní a v kategorii nábytek pro děti je naleznete v různých barvách, které následně můžete sladit s interiérem. Je opravdu z čeho vybírat a Vy tak můžete svému dítěti vytvořit pokojíček, ve kterém bude rád trávit svůj čas.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 34 položek