Dětské psací stoly

Dospělo Vaše dítě do věku, kdy začalo chodit do školy a musí psát úkoly? Pak je ten správný čas na pořízení vhodného dětského psacího stolu. V naší nabídce naleznete typy, které jsou vhodné do většího i menšího prostoru. Dětské psací stoly mají různé designy, které si najdou své obdivovatele. Naskladnili jsme pro Vás novinky, které jsme okamžitě zlevnili o 10%.

Dřevěná i skleněná pracovní deska

Pokud zařizujete pokojíček pro větší dítě, můžete si dovolit jakýkoliv vzhled. Do naší nabídky jsme zařadili dětské psací stoly, které mají nevýrazné barvy, jako je například bílá nebo černá. Některé dětské psací stoly jsou vybavené šuplíky, do kterých si bude moci Vaše dítě schovat například sešity, pastelky a propisky. Úložný prostor je pro děti velmi důležitý, jelikož mají hodně věcí.

Zásuvkový kontejner k psacímu stolu

Nestačí Vám úložný prostor a budete muset dokoupit zásuvkový kontejner? V naší nabídce naleznete nejen dětské psací stoly, ale i praktický zásuvkový kontejner. Jedná se o model, který má ve spodní části kolečka, takže s ním budete moci snadno manipulovat a přemísťovat. Dopřejte dětem hezké prostředí pro psaní úkolů nebo na malování obrázků. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek