Dětské pokoje z masivu

Dětské pokoje z masivu už na první pohled působí dominantním a masivním dojmem. Většina sestav je v bílé barvě nebo v kombinaci s jiným odstínem dřeva. Dětský pokojík celkové působí čistě a velice jemně. Pokud se chystáte na vybavení dětského pokoje pro miminko, ale i větší děti pak se můžete v kategorii dětské pokoje z masivu inspirovat. Bílá barva je úžasná díky tomu, že se dá sladit s jakoukoli jinou. Vy tak můžete vytvořit krásný pokojík pro chlapečka i holčičku.

Pokojíčky z masivu ve stylovém designu

Aby se nejednalo pouze o obyčejný bílý nábytek jsou některé dětské pokoje z masivu výrazné originální povrchovou úpravou Vintage. To je šedo-bílý lak, který imituje patynu. Nábytek pak působí starším dojmem a přesto je moderní. V dětském pokojíku se takový styl bude vyjímat a zaujme každého, kdo do pokojíku vstoupí.

Kvalita na dlouhá léta

Díky tomu, že dětské pokoje z masivu jsou určené pro různé věkové kategorie a takový pokojík může mít dítě již od malička, je brán ohled hlavně na kvalitu materiálů. Nikdy nevíte zda se budete stěhovat a většina nekvalitního nábytku po rozložení a následném složení už není v úplně dobrém stavu. To se Vám nemůže stát u nábytku z masivu, který figuruje i v dětských pokojích.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek