Dětské pokoje pro miminka

Čekáte příchod miminka na svět nebo už miminko máte a chcete pro něj vytvořit vlastní pokojík? Většina rodičů nechává miminko spát v ložnici i přesto je hezké, když ale má svůj vlastní pokojíček. Pokojík je místo, kde dítě tráví nejen čas spánku, ale také svůj volný čas během dne. Dětské pokoje pro miminka z naší nabídky jsou jako stvořená pro první měsíce života miminka. Využít je můžete i v pozdějším věku, kdy bude stačit pouze vyměnit postýlka. Dětské pokoje pro miminka z naší nabídky Vám usnadní výběr jednotlivých kusů nábytku a nabídne Vám dokonale sladěný set.

Dětské pokoje pro miminka v různých barvách

Dětské pokoje pro miminka jsou laděny především do neutrálních barev. Převažuje hlavně zelená. To je barva klidu a skvěle se hodí do pokojíčku pro miminko, ať už v něm bude holčička nebo chlapeček. Nechybí samozřejmě bezchybně sladěné pokojíčku do typické modré nebo růžové barvy. Pokud patříte mezi rodiči, kteří sází na bílou klasiku i Vy budete nadšeni.

Nový pokojík s dopravou zdarma

Dětské pokoje pro miminka se skládají z dětské postýlky, komody s přebalovacím pultem, poliček, šatní skříně a různých komod nebo knihovny. Vy si můžete zakoupit již zhotovenou sestavu nebo pouze jednotlivé kousky nábytku. Největší výhodou je, že my Vám je dopravíme až k Vám domů a to zcela zdarma.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek