Dětské pokoje pro kluky

Mezi dětské pokoje jsme zařadili i nabídku pro malé rošťáky. Pro kluky je typická modrá kombinace a právě takovou naleznete v kategorii dětské pokoje pro kluky. Ty jsou dle složení nábytku vhodné pro věkové kategorie dětí. Od nejmenších s malou dětskou postýlkou až po studentské pokoje, které jsou vhodné už pro odrostlejší děti. Některé jsou vystaveny na naší prodejně, kde se přesně můžete podívat z čeho se pokojík skládá. Každý pokojík má jiný počet kusů nábytku, ale vždy tvoří sladěný a na venek krásně vypadající celek. Dětské pokoje pro kluky jsou i v neutrálních barvách, které nikdy neomrzí.

Studentské pokoje pro velké kluky

Moderní studentské pokoje jsou přizpůsobeny životu školáka. Nábytek nepůsobí dětským dojmem a hlavně nabízí prostor ke studiu. Skládá se z prostorného psacího stolu, postele, šatní skříně, regály, různé police a komody. Dětské pokoje pro kluky poskytují dostatek místa na knihy, oblečení a další nezbytné doplňky, které nesmí v dětském pokoji chybět.

Doprava zdarma a výhodné ceny

Ušetřete svůj čas a peníze za jednotlivé kusy nábytku, které k sobě nakonec ani nebudou ladit. Inspirujte se naší nabídkou. Dětské pokoje pro kluky jsou důkazem toho, že se za atraktivní cenu dá vybavit celý pokoj. A jistě oceníte velké plus, že právě teď platí i doprava zdarma až k Vám domů.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek