Dětské pokoje pro holky

Máte doma malou parádnici a chcete ji vytvořit princeznovské království, o kterém každá malá holčička sní? Vytvořit jí ho můžete přímo v jejím dětském pokojíčku. Pomohou Vám k tomu dětské pokoje pro holky. V kategorii naleznete zhotovené pokojíky pro miminka i větší holčičky. Ohromí Vás dokonale sladěné barvy a spojení jemnosti s moderními liniemi. Nekupujte každý kus nábytku zvlášť, ale vybavte celý pokojíček najednou.

Pokojíček pro holky každého věku

Postupem času se potřeby dítěte mění a tím se mění i jeho pokojíček. Mezi dětské pokoje pro holky jsme taky takové zařadili. Jedná se o neutrálně laděný pokojík, který je vhodný jak pro menší tak odrostlejší holčičky. Obsahuje pouze kvalitní kousky nábytku a zaručuje tak dlouhou životnost. Dětské pokoje pro holky jsou hlavně bezpečné a pro děti nezávadné.

Pokoj pro holčičku z masivu

Pokud jste se rozhodli pro nábytek z masivu, pak je v nabídce takový, který si okamžitě zamilujete. Je zařazený mezi dětské pokoje pro holky a pyšní se jemnou kombinaci neutrálních barev. Je vyroben z borovicového designu a a navržen ve stylovém designu.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek