Dětské pokoje

Chystáte se Vašemu dítěti vybavit nebo zrekonstruovat dětský pokoj a nevíte si rady do jaké barvy sladit nábytek nebo jak ho poskládat? Pak se inspirujte v sekci dětské pokoje, kde naleznete již hotové a krásně sladěné pokojíčky pro děti již od narození. Pokojíky jsou rozdělené do dalších podkategorií a na to na pokojíčky pro miminka, holky, kluky nebo třeba dětské pokoje z masivu. Určitě je z čeho vybírat a Vy tak můžete pro svoje dítě vytvořit krásné místo, kde bude vyrůstat, hrát si, učit a trávit svůj volný čas.

Jaký dětský pokoj pro holky nebo kluky?

Když děti povyrostou chtějí mít vlastní pokojíček, kde budou trávit svůj čas a kde si to zamilují. V nabídce jsou speciálně vytvořené dětské pokoje pro holčičky i chlapečky. Dětské pokoje pro holky jsou laděné do jemných barev a hlavně růžových odstínů. Pokud máte doma holčičku vytvořit jí tak můžete království jako pro princeznu. Pro kluky jsou pokojíčky laděné do modré nebo zelené. Až děti časem odrostou jsou v nabídce studentské pokoje.

Skvělé vybavení do dětských pokojů

Kompletní dětské pokoje jsou složeny z postele, v pokoji pro miminka z dětské postýlky, psací stůl, šatní skříň, noční stolek, komoda a různé další poličky. Pokojíček si můžete dle svých představ rozestavět po dětském pokojíku a nekupovat každý kus nábytku zvlášť.

Zobrazit celý popis »

Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek