Dětské knihovny a regály

Má Vaše dítě hodně knížek a věcí, které chcete uschovat do hezkých krabic, které budou vidět? Na tyto účely jsou dětské knihovny a regály, do kterých vše krásně a uspořádaně zařadíte. V naší nabídce naleznete modely, které jsou vyrobené z masivu, tudíž můžete počítat s dlouhou životností. Dětské knihovny a regály jsou tvořené z poliček, je jen na Vás pro jak velkou variantu se rozhodnete.

Knihovny a regály různých barviček

Pokud má Vaše ratolest laděný pokojíček do přírodních barev, pak si u nás určitě vyberete tu správnou dětskou knihovnu a regál. Jsou vyrobené například z dubového masivu, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokou kvalitou. Dětské knihovny a regály jsou vhodné nejen do dětských pokojů, ale i do pracoven pro dospělé. Tento druh nábytku působí hřejivým dojmem a vytváří tu správnou atmosféru.

Dětské regály pro každou věkovou kategorii

Sháníte dětské knihovny a regály, které využijete v každém věku Vašeho děťátka. Když jsou děti malé, využijete je na uložení například bavlněných plínek a dalších věcí, bez kterých se neobejdete. Pokud Vaše dcera nebo syn chodí už do školy, využije je na ukládání učebnic a sešitů. Tento nábytek určitě využijete v každém věku Vaše dítěte. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 7 položek

Regál na knihy JULIA (kód 1103W)

9 970 Kč
8 774 Kč
-12%
6-8 týdnů

Regál na knihy JULIA (kód 1104W)

4 690 Kč
4 127 Kč
-12%
6-8 týdnů

Vysoký regál EMMA borovice masiv

9 030 Kč
7 946 Kč
-12%
6-8 týdnů