Bukový nábytek z masivu

Bukový nábytek z masivu se stal velice oblíbeným druhem nábytku vyhledávaným hlavně díky své tvrdosti a odolnosti. Nábytek z bukového dřeva je světlé barvy a hodí se téměř do každého interiéru. Svým precizním a kvalitním provedením okouzlí každého zákazníka i toho náročnějšího. Právě díky své vysoké kvalitě Vás nezklame a bude Vám sloužit po řadu let. Bukový nábytek z masivu je opatřen ekologickým nátěrem, který nádherně nechává vyniknout kresbu dřeva a současně nábytek ochraňuje. Bukové dřevo je díky své tvrdosti vhodné pro výrobu postelí nebo dětského nábytku. V naší nabídce naleznete úžasné komplety do obývacích pokojů, které Váš byt rozzáří. Současným trendem je jednotný styl, proto neváhejte a zařiďte si celý obývací pokoj z bukového nábytku z masivu. Dále Vám nabízíme jídelní sestavy, které vnesou do Vašeho domova útulno a díky decentní barvě je snadno sladíte s jakoukoliv barvou v místnosti. Sestavu si můžete zakoupit celou, ale také pouze jednotlivé prvky.

Sestavy do obývacího pokoje i jídelny

Bukový nábytek z masivu Vám nabízí již sestavené sestavy do obývacího pokoje nebo jídelny. Pokud se rozhodnete pro obývací sestavu a dále byste ji chtěli doplnit o stůl se židlemi u nás to není žádný problém. Bukové dřevo je velice kvalitní a proto s Vámi bude i několik let. Skříňky u obývacích stěn lze doplnit i o LED osvětlení, které je v dnešní době velice moderní. Sestavu si můžete pořídit tak jak ji vidíte nebo si sestavit svou vlastní.

Nyní s dopravou zdarma

bukový nábytek z masivu pak Vám ho doručíme až domů. Platí zde doprava zdarma a to se opravdu vyplatí. Nábytek si pak ve svém bytě nebo domě můžete rozestavit dle chuti a využít každý kousek volného místa pro vytvoření elegantního a útulného místa k odpočinku i zábavě.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 0 položek