Jak vybrat?

Sedací souprava z pravé kůže - jak si vybrat správně?

20.02.2018 :: Monika Šaríková :: Jak vybrat?

Kožené sedačky se pyšní nikdy nemizící nadčasovou krásou, luxusním a vysoce reprezentativním vzhledem. Kvalitní kožená sedací souprava při správné péči vydrží až čtyřikrát déle než obyčejná čalouněná sedačka. Stačí si vybrat správně a o vaší sedačce se budou pět ódy široko daleko.

Domácí sauna přímo v bytě? Proč ne!

08.02.2018 :: Monika Šaríková :: Jak vybrat?

Venku opět přituhuje a teploty klesají hlouběji pod bod mrazu. Mít tak doma vlastní saunu! Bylo by skvěle se příjemně prohřát, aniž byste museli vyrazit do veřejné sauny přecpané lidmi. Inu, a co vám brání? Pro domácí použití jsou přece ideální infrasauny. Nabízí pohodlí a především soukromí.

Rozkládací sedačka: Jak vybrat tu správnou?

20.06.2017 :: Monika Šaríková :: Jak vybrat?

Ne každý disponuje samostatným pokojem pro hosty. Většina z nás volí méně finančně náročné řešení v podobě praktické rozkládací sedačky. Po většinu dní plní funkci běžné sedačky a v případě potřeby z ní během chvilky vytvoříte pohodlné lůžko pro návštěvu. Někdy však obývací pokoj s rozkládací sedačkou funguje jako obývák přes den a ložnice přes noc. V takovém případě je výběr rozkládací sedačky opravdu důležitý.

Jak vybrat vhodnou postel pro seniory?

10.10.2016 :: Monika Šaríková :: Jak vybrat?

Starší lidé mají svá specifika, která jsou patrná i při výběru vhodného nábytku. Jelikož mívají problémy s fyzickým pohybem, může jim klasický nábytek způsobovat nemalé potíže. Proto je důležité nábytek vybírat s ohledem na jejich zdravotní problémy. Nejdůležitější je vhodná postel, která starším lidem usnadní uléhání a vstávání.

Jak vybrat nejlepší matraci pro kvalitní spánek

06.07.2016 :: Monika Šaríková :: Jak vybrat?

V posteli strávíme téměř třetinu života, pokud tedy spíme oněch doporučovaných osm hodin denně. To, jak je náš spánek kvalitní, se podepíše i na našem zdraví. Během spánku lidské tělo odpočívá, regeneruje a nabírá síly na další den. K tomu potřebuje kromě vhodného prostředí i kvalitní matraci. Při jejím výběru je proto nutné zohlednit hned několik faktorů.

Jak zařídit pracovnu

21.02.2016 :: Renata Šindelářová :: Jak vybrat?

Na první pohled se zdá, že do každé pracovny patří stůl a židle. Nic víc není třeba. Ve skutečnosti ale je, atmosféru pracovny dotváří spousta dalších drobných detailů, které mají vliv na to, jak se v tomto prostoru budete cítit.

Na co myslet při zařizování dětského pokoje

08.02.2016 :: Renata Šindelářová :: Jak vybrat?

Dětský pokoj je pro naši ratolest zázemím. Dětský pokoj je doupě, kam se dítě může schovat před celým světem, i před námi, proto se tu musí cítit dobře. Navíc ...

Jak správně vybrat sedací soupravu

07.10.2015 :: Lukáš Vondráček :: Jak vybrat?

Sedací souprava patří mezi nejdůležitější součást obývacího pokoje a v dnešní době také nejvíce používaný nábytek v domácnosti. Připravili jsme pro Vás stručného průvodce výběrem nové sedací soupravy.

Jak vybrat skříň?

19.07.2015 :: Lukáš Vondráček :: Jak vybrat?

Bez skříně se neobejde žádná domácnost, je součástí každého bytu. Kam jinam uložit všechny ty věci? Pojďme si řici jaké jsou základní typy skříní, z jakého se dají pořídit materiálu a na co bychom neměli zapomenout při výběru. Na závěr nebude chybět pár praktických rad.