Naše tipy a triky

Máte skříň plnou nenošených věcí? Dejte jim druhou šanci!

12.06.2018 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Každá žena to dobře zná - šatní skříň plnou nenošeného oblečení. Některé kousky jsou staršího data, jiné už dávnou nepadnou. Vyhodit jen tak do popelnice nepoškozené věci by však byla velká škoda. Existují lepší možnosti, jak se nenošeného oblečení zbavit bez výčitek svědomí a ještě někomu udělat radost.

5 žhavých trendů v bydlení pro rok 2018: Jak se vám líbí?

05.06.2018 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Nejlepší tipy na jarní úklid šatníku

14.05.2018 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Letošní jaro, dalo by se říci spíše léto, přišlo velmi rychle. Jistě už jste dávno vyměnili zimní svršky za jarní. Pokud vás ale při pohledu do skříně přepadá čiré zoufalství, když hledáte ten či onen kousek, nastal ideální čas na radikální úklid šatníku. Víme, jak na to.

Máte malý byt? Poradíme vám, jak vybrat sedačku

04.01.2018 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Větší byt se zařizuje snadno. Dostatek prostoru umožňuje popustit uzdu fantazii bez ohledu na čtverečné metry. Když však žijete v menším nebo dokonce úplně maličkém bytě, jeho zařizování vyžaduje mnohem větší um. Například výběr vhodné sedací soupravy tak, aby nezabrala téměř celý byt, není nijak snadný.

Pár tipů, jak slavnostně prostřít nejen o Vánocích

20.12.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Nejen děti, ale i my dospělí odpočítáváme dny chybějící do Štědrého večera. Předtím, než se však všichni vrhneme na rozbalování dárků, čeká nás tradiční vánoční večeře plná kaprů, řízků a bramborového salátu. Taková výjimečná událost si zcela jistě zaslouží slavnostně prostřený stůl.

Vyzdobte si byt podle nejnovějších vánočních trendů

30.11.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Vánoce patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Všude bují vánoční nálada. Na náměstích probíhají trhy, slavnostně se zdobí celé ulice a ani naše domácnosti nebývají výjimkou. Pokud stále netušíte, jak svůj byt zkrášlíte letos, nechte se inspirovat našimi tipy.

Trendy v bydlení: Podzim ovládly přírodní materiály a retro

26.10.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Ne, opravdu vás nebudeme přesvědčovat, abyste vyhodili veškerý nábytek a zakoupili zánovní odpovídající aktuálním trendům. Trendy se mění neustále. To, co letí na jaře, je na podzim dávno out. Tvář interiéru však můžete snadno změnit a to pomocí vhodných "trendy" doplňků. Například letos na podzim letí přírodní materiály a retro design.

3 tipy, jak se nejlépe zbavit starého nábytku

11.10.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Konečně jste se rozhodli pořídit si větší a hlavně pohodlnější sedačku, nové a modernější šatní skříně, kvalitnější postel s pořádnou matrací nebo všechno najednou. Radost z pořízení nového nábytku lehce kazí nově vzniklý problém týkající se otázky, jak se zbavit nábytku starého. Ideálně tak,  abyste vydělali, nebo vás to alespoň nestálo čas ani peníze. Máme pro vás hned tři tipy, jak se starého nábytku zbavit, než by jeden řekl švec.

5 tipů na krásné podzimní dekorace do bytu i na zahradu

27.09.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Konec léta letos přišel dříve než obvykle a krátké babí léto slibuje alespoň nadcházející víkend. Zastavit příchod sychravého, pochmurného a chladného podzimu nedokážeme, a proto jsme si pro vás připravili alespoň pár tipů na krásné podzimní dekorace do bytu.

5 tipů, jak dětský pokoj proměnit v pokoj pro malého školáka

07.09.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Pro někoho je začátek září obyčejným obdobím. Léto končí a nastává podzim stejně jako každý rok předtím. To neplatí pro rodiče, jejichž dítě v pondělí poprvé vkročilo na školní půdu. Nástup do školy nadobro změní život nejen školáka, ale celé rodiny. Změnit by se však měl i jeho pokoj tak, aby si v něm mohl nejen hrát, ale také učit se a vypracovávat domácí úkoly.

Nejlepší TV stolek aneb není stolek jako stolek

22.08.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

V žádné moderní domácnosti nechybí televize, ke které patří správný stolek. Jeho výběr bychom neměli podceňovat, ani jej nahrazovat obyčejným stolkem či skříňkou. Správný stolek má totiž vše k tomu, aby bylo kam uložit potřebné vybavení a skrýt nevzhlednou změť kabelů.

Tipy a triky, jak vybrat a vybavit novou šatní skříň

31.07.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Možná se pomalu a jistě dostáváte do fáze, kdy vás nadbytek věcí uložených ve skříních přivádí k šílenosti. Doslova se bojíte otevřít jakoukoliv skříň v domácnosti, aby na vás polovina jejího obsahu s hukotem nevypadla. A to přesto, že skříně donekonečna uklízíte a přerovnáváte. Nastal čas vybrat novou dostatečně prostornou šatní skříň plnou praktických vychytávek.

5 nejlepších tipů pro malý obývací pokoj

11.06.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Sledujete s obdivem prostorné obývací pokoje a tiše závidíte možnosti jeho vybavení? Nemusíte, protože i s malým prostorem lze vykouzlit úžasný, příjemný a útulný obývací pokoj, v němž nebude chybět nic důležitého. Zařízení malého obývacího pokoje však vyžaduje více než jen náhodné rozmístění jednotlivých kusů nábytků. Poradíme vám, jak vybavit malý obývací pokoje, aby působil vzdušně, nepřeplácaně a vyváženě.

5 tipů na dokonalou domácí kancelář

23.05.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Rozhodli jste se práci v rušné kanceláři pověsit na hřebík a začít pracovat z vlastního domova? Pak se vám jistě budou hodit tipy, jak si zařídit moderní domácí kancelář. Obyčejný kuchyňský stůl s tvrdou židli nebo dokonce pouhá podložka pod notebook vám rozhodně stačit nebudou. Práce z domova je sice pohodlnější a klidnější, ale vyžaduje stejně dobré vybavení jako odkudkoliv jinde.

Chytré osvětlení vám posvítí i přehraje oblíbenou písničku

28.02.2017 :: Monika Šaríková :: Naše tipy a triky

Dokážete si představit dobu, kdy si lidé svítili pouze pomocí svíček a petrolejových lamp? V dnešní době neuvěřitelných možností je taková představa téměř nemožná. Moderní způsoby osvětlení už dávno udělaly ze svíček romantickou záležitost. Hlavním trendem je nyní LED osvětlení, které postupně nahrazuje klasické žárovky.