Nejčtenějsí články

SLEVA 30% na všechny dětské postele - Klasické a patrové

04.05.2018 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Dětské postele jsou jedním z nejdůležitějších prvků dětského pokoje. Říkáte si, proč zrovna tento kus vybavení? Protože se v nich rodí ty najkrásnější sny. Aby každé dítě mohlo mít svoji vysněnou a zároveň kvalitní postel, připravili jsme AKCI NA DĚTSKÉ POSTELE - SLEVA 30% NA VŠECHNY KUSY z naší nabídky.

SLEVA 30% na všechny dětské postele - Klasické a patrové

03.05.2018 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Dětské postele jsou jedním z nejdůležitějších prvků dětského pokoje. Říkáte si, proč zrovna tento kus vybavení? Protože se v nich rodí ty najkrásnější sny. Aby každé dítě mohlo mít svoji vysněnou a zároveň kvalitní postel, připravili jsme AKCI NA DĚTSKÉ POSTELE - SLEVA 30% NA VŠECHNY KUSY z naší nabídky.

Luxusní způsob odpočinku ► Relaxační sedačky, pohovky, křesla

24.10.2017 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Rádi bychom vám představili relaxační sedačky, pohovky, křesla. Sháníte kvalitní a pohodlné místo pro každodenní odpočinek nebo i na příležitostné posezení s přáteli nebo rodinou u kávičky? Potom jsou pro vás tyto modely přímo stvořené. Co by taková sedací souprava měla nabízet? 

Polohovací křesla • maximální komfort • DOPRAVA ZDARMA

24.07.2017 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Polohovací křesla jsou velmi oblíbeným artiklem z naší nabídky. Ten, kdo si chce dopřát kvalitní odpočinek a má dostatek místa v obývacím pokoji, sáhne právě po tomto druhu vybavení domu či bytu. Do naší nabídky jsme zařadili hned několik typů, které jsou nyní za ještě výhodnější cenu. 

Tipy na dokonalou předsíň

23.05.2017 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Všude se píše o tom, jakou sedací soupravu bychom si měli koupit, jaký jídelní stůl je ideální a bez jaké postele se neobejdeme. Mnohem méně prostoru je nabízeno zdánlivě nejméně důležité části v bytě či domu - předsíni. Přitom je to to první, co při vstupu do svého domu vidíme, a to samé spatří i naše návštěva.

Chytré sedací soupravy vám poskytnou maximální komfort.

23.05.2017 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Chytré sedací soupravy jsou oblíbenou novinkou, kterou naleznete i v naší nabídce. Máte malý nebo velký byt či dům? Ať tak nebo tak, tento druh sedaček je vhodný do různě velkých prostorů. Pokud hledáte ideální řešení, jak si užít relax a pohodlné posezení po náročném nebo jakémkoliv dnu, pak určitě zbystřete. 

Hi-Tec: Robotický barman, příliš chytré WC a jiné

28.02.2017 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Oblíbenou slovní hříčku “jsi chytrý jako rádio” by měla pomalu vystřídat nová hláška “jsi chytrý jako moje domácnost”. Akorát to nebude ironie. Pokud se chytré novinky do domácnosti totiž budou objevovat stále stejnou rychlostí, za pár let nebudeme muset z domu vůbec vycházet.

Nábytek do obývacího pokoje a jídelny ve venkovském stylu

14.12.2016 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Jaké jsou hlavné znaky venkovského bydlení? Určitě nám dáte za pravdu, že vnáší klid a pohodu do všech takto zařízených domovů. Tradiční jsou přírodní materiály, které jsou jen ošetřené bezbarvými nátěry a nebo v kombinaci bílé s přírodním dřevem.

Stylové sedací soupravy

25.10.2016 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Máte rádi originalitu, dokonalé sladění a sháníte novou sedací soupravu, kterou neuvidíte jen tak u někoho? Pak zpozorněte a věnujte nám chvíli svého času. Vybrali jsme pro Vás oblíbené stylové sedací soupravy, které jsou vhodné jak do malého tak i většího prostoru. 

Nové rohové sedací soupravy do U

14.09.2016 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Máte v obývacím pokoji dostatek prostoru na velkou sedačku? Pakud ano, určitě zbystřete! Přinášíme Vám ukázku nových sedacích sourprav do U, které splňují veškeré požadavky moderního bydlení. 

Jak vybrat sedací soupravu do každého bytu

13.09.2016 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Vybavujete si nový byt nebo jste se rozhodli pro nákup nové sedací soupravy, protože stará sedačka již dosloužila? Současná nabídka je opravdu bohatá a může se snadno stát, že sáhnete po nevhodném kousku. Abyste své volby nelitovali, poradíme vám, jak si vybrat správně, aby se hodila do vašeho interiéru.

Klasické sedací soupravy se slevou až 15%

20.07.2016 :: Šárka Klumparová :: Nejčtenějsí články

Nepotrpíte si na moderní styl, kterého vidíte kolem sebe více než dost? Pokud by Vám někdo položil otázku, zda máte radši klasický nebo extravagantní styl, jednoznačně odpovíte, že jste pro klasiku?Přesně pro Vás je určena katgorie klasických pohovek v naší nabídce.

Jak zařídit dětský pokoj prakticky i hravě

22.06.2016 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Ve svém dětském pokoji stráví dítě mnoho let. Bude si v něm hrát, učit se a věnovat se svým zálibám. Podle toho by měl pokoj vypadat. Dětský pokoj si však jinak představuje malé batole, jinak předškolák a úplně jinak puberťák. Jak tedy pokoj zařídit tak, aby vás každou chvíli nečekala kompletní výměna nábytku a dalšího vybavení?

5 tipů jak zařídit malou ložnici chytře a nápaditě

14.06.2016 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Mála ložnice je malá. Žádný trik vaši ložnici o další metry nezvětší. Vhodně vybraným nábytkem však může i malá ložnice působit prostorným a elegantním dojmem a zároveň se nebudete muset bát, že si při každém kroku ukopnete palec o postel, skříň či komodu.

Eklektismus: Smícháním více stylů si vytvoříte originální domov

06.06.2016 :: Monika Šaríková :: Nejčtenějsí články

Ne každý si libuje ve strohém zařízení domácnosti, které sice bývá pěkné, úhledné a moderní, ale chybí mu originalita. Eklektismus znamená míchání rozličných stylů, historických slohů, nábytku, barev, materiálů i povrchových úprav, které nemají na první pohled nic společného.