Zahradní nábytek z akátového dřeva, který vydrží!

Sobota 05. duben 2014 | RSS Feed
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Ke kvalitnímu odpočinku na terase a příjemnému posezení s přáteli na zahradě patří kvalitní a pohodlný zahradní nábytek, který by měl být dobře řemeslně zpracovaný a vyrobený z tvrdého a houževnatého dřeva, které odolá povětrnostním vlivům. Zahradní nábytek z akátového dřeva je dobrou volbou. Podívejte se na možnosti, které nabízíme.

Kvalitní zahradní nábytek na dlouhé časy!

I přesto, že zahradní nábytek užíváme v našem podnebném pásu pouze několik měsíců v roce, vybíráme většinou takový, který nám vydrží po dlouhá léta. Základem je nejen kvalitní materiál, ale také spojovací materiál s možností snadné údržby. Důležitým parametrem je rovněž kvalitní povrchová úprava.

Kompletní nabídku zahradního nábytku si můžete prohlédnout zde.

Sestavy zahradního nábytku - zobrazit všechny

K dobrému odpočinku a posezení na terase společně s přáteli patří kvalitní sestava zahradního nábytku. Mezi novinky v naší nabídce byly zařazeny sestavy vyrobené z akátového masivu. Akátový masiv je tvrdý a odolá přírodním vlivům, navíc má pěknou barvu a kresbu.
 

Sestava zahradního nábytku SOLANO Sestava zahradního nábytku VERNO Sestava zahradního nábytku MANHATAN
     

 

Zrahradní sedací soupravy - zobrazit všechny

Sezení na domácí terase nebo ve venkovní restauraci může být pohodlné jako v obývacím pokoji. Pořiďte si zahradní sedací soupravu a dopřejte si komfortní odpočinek pod širým nebem. Čalounění je vyrobené z odolného patentovaného materiálu Dralon, látce impregnovatné teflonem, která bez problémů snáší atmosferické vlivy. Na zahradní sedací soupravy poskytujeme prodlouženou záruku 5 let!

 

Zahradní sedací souprava HAVANA Zahradní sedací souprava ROMA Zahradní sedací souprava VERONA
 

 

Dřevěná zahradní lehátka - zobrazit všechny

Relax u bazénu nebo na terase, při opalování nebo v době polední siesty v parném letním dni. To jsou ty správné chvíle, kdy se hodí zahradní lehátko.

Zahradní rozkládací křeslo/lehátko DECKCHAIR Dřevěné zahradní lehátko CLASSIC Dřevěné zahradní lehátko MILANO
     

Starší aktuality

Archiv aktualit