Výstavy a veletrhy v roce 2018: Co nás čeká a nemine?

Čtvrtek 11. leden 2018 | RSS
Autor: Monika Šaríková

Stavební centrum EDEN 3000

Výstava byla otevřena 2. ledna a navštívit ji budete moci po celý rok 7 dní v týdnu. Výstava se koná na brněnském výstavišti (areál BVV) a jistě vás potěší informace, že vstup je zdarma. Na co se můžete těšit? Celá výstava se bude točit kolem stavby domů, a tak si budete moci prohlédnout stavební materiály a hotové vzorové domy. Součástí bude i poradenské centrum.  Více informací zde.

Technika v domácnosti

Také tato speciální expozice bude k vidění po celý rok a najdete ji Národním technickém muzeu na Praze 7. Na ploše o velkosti 600 m2 bude vystavena expozice mapující vývoj pomocníků v domácnosti od poloviny 19. století až do současnosti. Zjistíte, jak si lidé usnadňovali různé domácí práce (úklid, praní, žehlení, vaření), ale i péči o hygienu či šití oděvů. Vstupné se platí v rámci návštěvy muzea.  Více informací zde.

For Decor & Home Jaro 2018

O víkendu od 18. do 20. ledna se bude na výstavišti v Pražských Letňanech konat 4. ročník kontrakčního veletrhu různých dekorací, skla, a také bytových a kuchyňských doplňků. Na výstavě se budou prezentovat nejvýznamnější výrobci, velkoobchody i exkluzivní dovozci. Součástí veletrhu je také atraktivní doprovodný program. Více informací zde.

6 v 1 - v březnu budou Letňany hostit hned 6 různých výstav

Výstaviště v Letňanech bude i letos pořádat spousty výstav. Během jednoho březnového víkendu 22. - 25. března se zde naráz uskuteční hned 6 výstav, které se týkají stavby, vybavení i designu - For Habitat 2018, For Garden 2018, For Furniture 2018, Design v koupelně 2018, Veletrh Bydlení - nové projekty 2018 a Design Shaker 2018. Více informací zde.

Mobitex 2018

Chystáte-li se na nákup nového nábytku, vyčkejte do dubna. Ve dnech 25.-28. dubna na Výstavišti v Brně se totiž uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2018. Seznámíte se s nejnovějšími trendy v oblasti interiérového vybavení a nábytku a těšit se můžete i na doprovodný program, poradenství a další služby navíc. Více informací zde.

Domov a teplo 2018

Rychle přeskočíme léto, během kterého budeme mít úplně jiné zábavnější činnosti na práci. V září ale nezapomeňte navštívit výstavu, které se týká nejen vytápění, ale i nábytku a bytového vybavení. Výstaviště v Ústí nad Labem bude pořádá již 21. ročník oblíbené výstavy, na které si budete moci najít nejlepší topný systém i vylepšit své bydlení. Výstava je plánována na víkend od 7. do 9. září. Více informací zde.

6 v 1 podruhé - v září budou Letňany opět pořádat 6 výstav

Podobně jako v březnu bude bohatý víkend 18.-22. září. Na výstavišti v pražských Letňanech budete moci navštívit šest velmi zajímavých výstav a veletrhu. Konkrétně se jedná o For Arch 2018, For Wood 2018, For Stav 2018, For Therm 2018, Bazény, sauny & spa 2018 a FSDays 2018. Všechny výstavy se různými způsoby dotýkají tématu bydlení od stavby, přes vybavení až po bezpečnost. Více informací zde.

Dům a bydlení Liberec 2018

V říjnu budou moderní prostory Výstaviště v Liberci (multifunkční hala Home Credit Arena) pořádat už 14. ročník speciální prodejní a kontraktační výstavy. Zaměřená bude na exteriérové i interiérové částí bydlení. Milovníci aut ocení možnost navštívit výstavu Autosalón Liberec. Výstava se koná od 19. do 21. října. Více informací zde.