Stavíte? Zaskočte se podívat na výstavu do Valašského Meziříčí

Úterý 07. červen 2016 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Možná už jste rozjeli stavbu vlastního domu, možná nad ní teprve uvažujete. Ať už je to tak či onak, nemáte-li plány pro následující víkend, zajeďte si pro čerstvou inspiraci na výstavu Stavíme, bydlíme ve Valašském Meziříčí. Čekají na vás zajímavé novinky ze světa bydlení i bohatý doprovodný program se soutěží.

 

Již tento víkend 4. - 5. června se ve Valašském Meziříčí bude konat velice zajímavá výstava o stavění a bydlení. Najdete ji v prostorách zimního stadionu a zavítat sem můžete v sobotu i v neděli vždy od 9 hodin. Pro váhající návštěvníky bude určitě příznivou zprávou fakt, že je celá akce včetně vstupu zcela zdarma.

Novinky, zajímavosti i rady od odborníků

Návštěvníci výstavy se mohou těšit na pestrou nabídku vystavovaných produktů od různých stavebních materiálů, které zrovna “letí”, až po novinky nejen pro dům, ale i byt. Prohlédnout si budou moci tradiční i nové zdící materiály, stavební chemii, různé typy izolací, nejmodernější zateplovací systémy, moderní komínové systémy, garážová vrata i ploty a dlažbu vhodnou na zahradu.

 

Výstava Stavíme, bydlíme nebude zaměřená pouze na exteriéry, na své si přijdou i majitelé bytů. Pro ně je připravená nabídka interiérových dveří, podlah, centrálních vysavačů, ale nábytek a rozmanité bytové doplňky. Speciálně ženy jistě uvítají sekci Žena & Domov, která se bude týkat nejen domova, ale také módy, kosmetiky či zdravé výživy. Muži si zase užijí zajímavou prezentaci automobilů.

 

Odborníci z vystavujících firem vám po celou dobu výstavy ochotně poskytnou radu či konzultaci týkající se vašeho konkrétního problému. Poradí vám vhodný materiál, technologie nebo vám přímo nabídnou své služby.

Výstava podporuje ekologické smýšlení

O nutnosti ekologického smýšlení a chování se mluví stále častěji. I výstava Stavíme, bydlíme nemalou část prezentace věnuje tomuto tématu. Mezi vystavovanými produkty najdete úsporné kotle, elektrická topidla, podlahové vytápění, solární a fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla či rekuperační jednotky.

 

Ekologickému vytápění se budou věnovat i některé odborné přednášky. Návštěvnicí se díky nim budou moci detailně seznámit s dotačním programem Nová zelená úsporám. Další přednášky budou zaměřené na elektrické podlahové vytápění či fotovoltaické elektrárny vhodné pro rodinné domy.

Stavíte? Zaskočte se podívat na výstavu do Valašského Meziříčí

Starší aktuality

Archiv aktualit