Zaslání vzorníku potahů Black Friday

Moderní kolekce SUPERLINE

Pondělí 12. listopad 2012 | RSS
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Nedokážete zkrotit svou fantazii? Kolekce SUPERLINE to jsou rohové sedačky šité na míru a koncipovány pro moderní interiéry. Snížená linie opěrové části a pohodlné široké područky v kombinaci s praktickými podhlavníky poskytují vysoký komfort sezení. Kouzlo je skryto v neobvyklých kombinacích, které kolekce SUPERLINE umožňuje.

Integrovaný audio systém je určen pro zařízení značky Apple a lze jej objednat jako doplněk rohového elementu. Zařízení rovněž umožňuje přehrávání hudby s připojením přes USB, mini-jack, z SD paměťových karet nebo Bluetooth. Boční opěrku lze objednat se stolkem a úložným prostorem pro laptop či jiné zařízení.

Rohovou sedací soupravu si můžete objednat s praktickým rozkládáním pro spaní (plocha spaní 196x138 cm), to ocení každá návštěva, která u Vás bude chtít přespat.

Podhlavníky, které zdokonalují komfort sezení lze libovolně přemisťovat dle jednotlivých míst pro sezení.

Sedací soupravy SUPERLINE si u nás můžete vybrat v čalounění z pravé kůže, ale také v klasickém potahu z látky. Uvnitř sedáku se nachází výplň z vysoce elastické pěny, která zaručuje pohodlné a měkké sezení. Boční opěrky lze zvolit snížené nebo ve výšce opěráku. Modulová sestava SUPERLINE umožňuje sestavení rohové sestavy nebo také sestavy do tvaru "U".