MOBITEX 2016: Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového design

Čtvrtek 07. duben 2016 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Zajímáte-li se o nejnovější trendy ve světě moderního bydlení, pak byste si do kalendářů měli okamžitě zapsat dny 20. - 23. dubna 2016. V těchto dnech se totiž bude konat významný veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, kde si budete moci prohlédnout novinky od předních výrobců a dodavatelů nábytku, vybavení a doplňků na českém trhu.

 

Zapomeňte na oblíbenou IKEU a do své domácnosti si pořiďte alespoň jednu skutečně jedinečnou a originální věci, na kterou v jiné domácnosti nenarazíte. Inspiraci, nápady i hotové výrobky najdete právě na tomto veletrhu, kde své novinky představí ti nejlepší z nejlepších. A kde to bude? Veletrh se bude konat na výstavišti v Brně.

Inspirativní interiéry, soutěže i zajímavé přednášky

Na jednom místě si budete moci prohlédnout nejnovější trendy v bydlení, bytový design pro rok 2016 a vyzkoušíte si nové zcela moderní vybavení pro domácnosti. Vyzdvihovaným tématem letošního ročníku bude rovněž zdravotně nezávadný nábytek. Interiér celého veletrhu bude doplnění špičkovou audiovizuální technikou Technologie&Design.

 

Kromě vystavovaných výrobků je pro návštěvníky připraven doprovodný programa a řada zajímavých soutěží v rámci exponátové soutěž Grand Prix MOBITEX. Konkrétně se bude jednat o podporu studentské tvorbu STUDENT a soutěž všech vystavených exponátů VYSTAVOVATEL. Vyhlášení vítězů návštěvnické soutěže a soutěže o luxusní designový nábytek se bude konat poslední den veletrhu od 13:00 hodin.


Co se týká doprovodné programu, návštěvníky čekají zajímavé přednášky například na téma Voda - povodně - sucho (20.4. 2016 mezi 10:00 a 14:00 hod.) či podrobné informace o státním dotačním programu Nová zelená úsporám (20.4. 2016 mezi 11:00 a 12:30 hod.). Úspornému bydlení se bude věnovat i sobota v rámci “Dne energetického úsporného bydlení 2016”. Doprovodný program je samozřejmě mnohem bohatší, na jeho úplné představení se podívejte přímo na stránky o celém veletrhu MOBITEX.

MOBITEX 2016: Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového design

Starší aktuality

Archiv aktualit