Kam vyrazit na výstavu o bydlení na podzim

Čtvrtek 22. září 2016 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Možná se právě nacházíte v situaci, kdy řešíte vybavení do nového bytu či začínáte se stavbou rodinného domu. Pokud nemáte jasno a rádi se necháváte inspirovat, zajeďte na některou z níže uvedených výstav a veletrhů. Najdete zde nejen inspiraci pro své vlastní bydlení, ale dozvíte se o spoustu novinek nebo si můžete nechat rovnou poradit od některého z odborníků, kteří zde vystavují své produkty nebo nabízí služby.

FOR INTERIOR pro skvělý a výjimečný domov

Na domácnost, interiéry a jejich vybavení či bytové doplňky je zaměřený oblíbený veletrh FOR INTERIOR, která se koná již po sedmé. Ve dnech 29. září až 2. října jej najdete na výstavišti PVA Letňany v Praze. A co vše zde spatříte? K vidění bude zejména nábytek, domácí technika a spotřebiče, bytové doplňky, interiérové dekorace, nástěnné dekorace, bytový textil, osvětlení, starožitnosti i dárkové zboží.

 

Vyhrajte luxusní postel! Veletrh bude doprovázet bohatý doprovodný program v čele se soutěží o luxusní postel v hodnotě 300 000 Kč od společnosti Bedeur. Stačí si správně tipnout, kolik postelí bude na veletrhu vystaveno.

 

Datum konání: 29.9.-2.10.2016

Místo konání: PVA Letňany

Otvírací doba: 10:00-18:00 (v neděli do 17:00)

Základní vstupné: 150 Kč

Web: www.forinterior.cz

 

Zajímavost: Společně s veletrhem FOR INTERIOR se bude konat veletrh FOR GASTRO & HOTEL 2016 zaměřený na potravinářství, gastronomii a hotelové a restaurační zařízení.

MODDOM praktické i luxusní kousky pro náročné

V hlavním městě našeho slovenského souseda v Bratislavě můžete ve dnech 12. a 16. října navštívit již 21. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, interiérového designu a bytových doplňků MODDOM. Najdete zde jak jednoduchý a praktický nábytek, tak i luxusní a designové kousky pro náročné milovníky moderního bydlení.

 

Datum konání: 12.-16.10.2016

Místo konání: Incheba Expo Bratislava

Otvírací doba: 10:00-18:00 (v neděli do 17:00)

Základní vstupné: 6 EUR

Web: http://www.incheba.sk/vystavy/moddom-10784.html?page_id=10784

 

Zajímavost: Součástí veletrhu je výstava výtvarného umění ART věnovaná volnému i užitkovému umění, jako jsou sochy, obrazy, keramika, grafika, fotografie či dřevo a sklo.

Dům a bydlení v Liberci - inspirace pro všechny

Máte Bratislavu příliš daleko? Prodejní a kontrakční výstava věnovaná bydlení se bude v měsíci říjen konat také na severu Čech v Liberci. Ve dnech 14. až 16. října zde můžete navštívit výstavu Dům a bydlení, která se zaměřuje nejen na interiér, ale i exteriér domovů. Na výstavě tedy najdete nejen nábytek, bytové doplňky, kuchyně či koupelny, ale i stavební materiály, vytápění, klimatizace, zabezpečovací zařízení či rodinné domy, chaty a chalupy na klíč.

 

Datum konání: 14.-16.10.2016

Místo konání: Liberecké výstaviště

Otvírací doba: 9:00-17:00 (v neděli do 16:00)

Základní vstupné: 60 Kč

Web: http://vystavy.diamantexpo.cz/vystava/dum-a-bydleni-liberec/

 

Zajímavost: I tato výstava má “doprovodnou” akci v podobě menší výstavy Autosalon Liberec. Na své si tedy přijdou zejména pánové a děti, kteří propadli vášni nazývané automobilismus.

Floria aneb květiny k domovu patří

Ve dnech 6. až 9. října se v krásném městě Kroměříž uskuteční výstava Floria nejen pro zahradníky a zahrádkáře. V letošním roce budou hlavním tématem bonsaje a suiseki, které na výstavu zapůjčí Česká bonsajová asociace. Prohlédnout si budete moci živé květiny. Těšit se však můžete i na ukázky tvarování bonsaji a promítání fotek z celého světa z cestování za bonsajemi.

 

Datum konání: 6.-9.10.2016

Místo konání: Výstaviště v Kroměříži

Otvírací doba: 9:00-17:00

Základní vstupné: 90 Kč

Web: http://www.vystavistefloria.cz/vystavy/floria-podzim-2016

Kam vyrazit na výstavu o bydlení na podzim

Starší aktuality

Archiv aktualit