For Habitat a další - největší jarní přehlídka bydlení

Pondělí 19. březen 2018 | RSS
Autor: Monika Šaríková

Předposlední březnový víkend nabízí opravdu pořádný nášup, co se týče výstav na téma bydlení. Na rozlehlém výstavišti v pražských Letňanech právě probíhá příprava hned pro sedm výstav, kterou budete moci navštívit a prohlédnout si již tento prodloužený víkend od 22. do 25. března. Těšíte se?

Nemáte žádné plány na blížící se víkend? Vyrazte se podívat do pražských Letňan, kde již tradičně výstaviště EXPO pořádá hned sedm výstav - Fot Habitat 2018, For Garden 2018, For Furniture 2018, For Interior 2018, Design v koupelně 2018, Bydlení, nové projekty 2018 a Design Shaker 2018. Soubor veletrhů slavnostně zahájí ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová ve čtvrtek 22. března 2018 v 11 hodin.

Všechny výstavy a veletrhy jsou věnované tématu stavení, bydlení, interiéru, bytovému designu apod. Veletrh je určený všem, kdo rádi sledují trendy v oblasti staveb, bydlení a vybavení interiérů, chystají se stavět nebo proměnit stávající bydlení v nové. Prohlédnout si budou moci nabídku přesně od stovek vystavovatelů na ploše 32 000 m2.

For Habitat 2018

První výstava se zaměřuje primárně na stavby, rekonstrukce, pevné interiérové prvky, bazény a sauny. Vystavovat zde budou renomované české i zahraniční firmy. výrobci a dovozci značkového zahraničního zboží. Návštěvníci se mohou těšit na opravdu bohatou nabídku dveří, oken, podlah, schodišť a další prvků. Mezi zajímavé doprovodné programy patří například přednáška na téma Feng Shuei.

For Furniture 2018

Zde se představí vystavovatelé, kteří se specializují na nábytek. Těšit se můžete na klasický i moderní nábytek. Za pozornost stojí zejména vysoce kvalitní a designově propracované produkty označené  výmluvným sloganem “Česká kvalita - Nábytek”. V sobotu bude navíc slavnostně vyhlášen vítěz soutěže Nábytek roku 2018 a půjde již o osmé ocenění vyhlašované Asociací českých nábytkářů.

For Garden 2018

Také zahrada si zaslouží péči. Na této výstavě se budete moci inspirovat pestrou nabídkou z oblasti zahradních architektury, staveb, vybavením, nábytkem, technikou, nářadím a dalšími zajímavostmi. Návštěvníci se mohou těšit na speciální workshopy, kde se přiučí něčemu zajímavému a novému. A perličkou budou i zábavné soutěže o ceny.

For Interior 2018

Je jeden z největších veletrhů nábytku a bytových doplňků vůbec. V rámci výstavy For Interior si budete moci prohlédnout nejnovější trendy od nejznámějších českých i zahraničních výrobců. Těšit se můžete na různé interiérové styly, barvy i materiály. Kupující jistě ocení velmi příznivé ceny. Doprovodný program zahrnuje přednášky, inspiraci a trendy, i soutěže o ceny, takže se máte jistě co těšit.

Bydlení, nové projekty 2018

V rámci celého veletrhu zde největší developerské společnosti představí aktuální projekty ve výstavbě určené přímo ke koupi. Půjde o bytové domy i rodinné domy konkrétně z Prahy a Středočeského kraje. Návštěvníci si budou moci prohlédnout všechny projekty, které je zaujmou, a třeba si mezi nimi vyberou ten pravý. Součástí projektů budou také přednášky na zajímavá témata, která se budou týkat koupě nemovitosti.

Design v koupelně

Nováčkem je výstava, na které budou připraveny komplexní expozice koupelnových produktů a konceptů, což znamená opravdu výjimečnou akci jedinou tohoto zaměření v České republice.

Design Shaker 2018

Letošní rok bude již sedmým ročníkem této velmi specifické výstavy a přehlídky českého a zahraničního designu. Představí se zde zkušení designéři i začínající tvůrci, kteří zde mají velkou šanci zaujmout širokou veřejnost svojí originální tvorbou. Organizátoři výstavy svůj projekt vnímají nejen jako prostředek představit současnou moderní tvorbu, ale také samotným tvůrcům nabídnou prostor pro jejich vzájemnou interakci. Návštěvníci se mohou nejen dívat, ale také se přímo na místě poradit s designéry a architekty. Pokud o tuto službu máte zájem, zapamatujte si název sekce Fresh Space. Zde najdete vše, co budete potřebovat.