For Decor & Home - veletrh pro hezčí domov

Čtvrtek 17. srpen 2017 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Již počtvrté se otevřou brány moderního areálu PVA EXPO PRAHA, aby přivítal návštěvníky jedinečného veletrhu For Decor & Home. V letošním roce přišel veletrh s novým konceptem a byl rozdělený do dvou částí na jarní a zimní. Zatímco jarní varianta se specializovala na celoroční a jarní dekorace spojené s Velikonocemi, svátkem sv. Valentýna či Dnem matek, podzimní část bude primárně zaměřená na předvánoční a vánoční dekorace.

Novinky představí přední firmy v oboru

Výstavy se účastní desítky společností, které se zaměřují na zmíněné oblasti. Obchodníkům veletrh nabídne jedinečnou možnost nejen prodat zboží a služby, ale také vést profesní jednání a uzavírat nové kontrakt s ostatními obchodníky. Na své si přijdou také milovníci dekorací do domácností, pro které si obchodníci již několik měsíců chystají novinky a trendy v této oblasti.

Hlavním tématem veletrhu For Decor & Home jsou předvánoční kontrakty. Návštěvníci si budou moci ve dvou moderních halách prohlédnout expozice týkající se letošních vánoc od všech významných firem. Prezentovat se budou nejen čeští, ale také zahraniční obchodníci z Polska, Německa či Velké Británie. Návštěvníci zde najdou i produkty, které lze uplatnit celoročně. Půjde o různé interiérové dekorace, bytové doplňky, sklo či floristiku.

Veletrh bude provázet zajímavý doprovodný program

Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program a ve stejných prostorách bude souběžně probíhat mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA a mezinárodní sběratelský veletrh SBĚRATEL. Vraťme se ale k doprovodnému programu a řekněme si, co pěkného na návštěvníky čeká.

Celý veletrh bude slavnostně zahájený ve čtvrtek 7. září v 11 hodin. Během pár minut dojde k rychlému představení veletrhu, které bude zahrnovat informace o firmách, novinkách a zajímavostech. Po celou dobu veletrhu For Decor & Home budou ve Vstupní hale II. umístěné čtyři různé scény se zcela odlišným pojetím vánoční výzdoby.

Ve čtvrtek se návštěvníci mohou těšit na další projekt Radky Křivánkové, která představí možností ekologického balení nejen vánočních dárků. Za pozornost bude stát komentovaná prohlídka výstavy Vánoční trendy 2017 či Floristická show s ukázkami aranžování hrnkových květin.

Velmi zajímavou částí doprovodného programu, kterým se budeme věnovat zvlášť, jsou nejrůznější workshopy, které ocení nejen dospělí, ale i děti. Z papírových tašek, kartonů a obalů lze vyrobit neuvěřitelné dekorace. Jak se dozvíte na workshopech Radky Křivánkové, na kterých se návštěvníci naučí vyrábět krásné květiny z papírových tašek, na dalším pak krabičky z kartonů. To vše pod heslem “Nemusíte jen třídit - můžete i tvořit”.

Kde? Kdy? Za kolik?

Zaujal vás veletrh a jeho náplň tak, že si jej chcete zapsat do diáře? 4. veletrh Ford Decor & Home se koná ve dnech 7. až 9. září 2017 (čtvrtek až sobota) v prostorech výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech na Praze 9. Otvírací doba je od 10:00 do 18:00 po každý den veletrhu.

Adresa výstaviště:

Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: Loc: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

Parkoviště pro osobní vozidla s kapacitou 700 parkovacích míst se nachází vevnitř areálu a 2 500 míst v bezprostřední blízkosti výstaviště. Na výstaviště se lze dostat prostřednictvím MHD. Cca 5 minut pěšky od výstaviště se nachází stanice metra C Letňany a autobusová zastávka Výstaviště Letňany.

Ceník vstupného:

Základní vstupné: 130 Kč

Zvýhodněné vstupné (žáci, studenti, senioři): 65 Kč

Hromadné vstupné pro skupiny studentů: 30 Kč

Děti do 10 let: zdarma

Osoby s průkazem ZTP: zdarma

Press: zdarma

Parkovné pro osobní vozidlo: 150 Kč

Parkovné pro invalidy a osoby s průkazem ZTP: zdarma

 

For Decor & Home - veletrh pro hezčí domov

Starší aktuality

Archiv aktualit