EASY SLEEP pro každodenní spaní: Plní sny nebo klamou?

Středa 26. červenec 2017 | RSS
Autor: Monika Šaríková

Rozkládací pohovky se všeobecně pro každodenní spaní nedoporučují. Jsou určené především pro občasné přespání či pro návštěvy, které “jednu noc” na méně pohodlném lůžku zvládnou. Proč? Matrace u rozkládacích nebývají zdaleka tak kvalitní jako u klasických postelí a plocha rozložené pohovky rovněž nebývá pro dlouhodobé spaní uzpůsobená. Často se na ní nachází nerovnosti, které kvalitní spánek rozhodně nepodporují.

Na klasické sedačce lze pohodlně odpočívat, ne však spát každou noc. Nebo ano?

Rozkládací sedačky pro každodenní spaní? Ony opravdu existují?

My jsme však na trhu objevili sedací soupravy EASY SLEEP, které se přímo chlubí tím, že na nich lze spát každý den, a to stejně pohodlně jako v posteli. Sedačka skrývající pohodlné lůžko je snem mnoha lidí bydlících ve stísněných garsonkách nebo menších bytech, kde není místa nikdy dost. Pro mnoho lidí by tak mohly představovat ideální řešení, jak vybavit malý byt.

Cenu sedaček EASY SLEEP však rozhodně nelze považovat za nízkou. Částky od 26 000 do 52 000 korun znamenají pro mnoho lidí výrazný zásah do rodinného rozpočtu. V takovém případě jistě nechtějí kupovat zajíce v pytli a o nabízeném produktu chtějí vědět co nejvíce. Ti, co na bezproblémový chod rodinného rozpočtu nemusí hledět tak tvrdě, je jistě využíji do svých bytů pro pohodlné spaní návštěv.

Rozkládací křesla a sedací soupravy EASY SLEEP jsou vyráběné v Německu. Na českém trhu je najdeme v nabídce Nejlepší-nábytek.cz, kde akutální k mání 4 typy:

Podle výrobců křesel a sedaček EASY SLEEP splní požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Pojďme se tedy podívat, v čem jsou tak odlišné a výjimečné.

4 typy opravdových matrací na výběr

U klasických sedaček máme možnosti volby. Můžeme si vybrat barvu a vzor sedačky či materiál potahu, aby nám ladila s ostatním vybavením v domácnosti. Můžeme si také zvolit, zda chceme dvou, tří či vícemístnou sedačku nebo je pro nás ideální rohová varianta. Tvary a velikosti sedaček jsou různé, jedno však mají společné. Pro každodenní spaní rozhodně vhodné nejsou.

EASY SLEEP nabízí další volby, než jen to, zda si vyberete křeslo, dvoumístnou pohovku nebo rohovou variantu. Základem je kvalitní skládací ocelový rám s roštem a elastickými pásy. Sedák je vyrobený z vysokoleastické pěny RG 35/38. Ten však není určený pro spaní, ale pouze pro sezení. Zvolit si můžete také vzhled opěráku, sedáku a tvar područek. Různé tvary područek si můžete prohlédnout na vybraných fotografiích níže. Více fotografií a informací najdete přímo v ceníku. Výběr je více než bohatý.


Další fotografie a informace najdete v ceníku Nejlepší-nábytek.cz

Co je však pro každodenní plnohodnotný a zdravý spánek úplně nejdůležitější, je matrace. Právě v tuto chvíli nabízí EASY SLEEP úplně něco jiného než standardní rozkládací sedací soupravy. Po snadném rozložení pohovky zmizí sedák a nabídne se klasická matrace umístěna na roštu s elastickými pásy. V nabídce jsou 4 různé typy vysoce kvalitních matrací vhodných pro každodenní spánek.

Typy matrací pro rozkládací sedací soupravy EASY SLEEP:

  • Matrace z PUR pěny - gramáž 28/40
  • Matrace se studenou pěnou - gramáž 36/30
  • Matrace s LLQ pěnou - gramáž 55/30
  • Matrace s pěnou a gelem - gramáž 36,30 nebo 60/20

První typ matrace je v ceně pohovky, ostatní jsou nabízeny za příplatek. Všechny matrace jsou potažené snímatelným a pratelným potahem, který usnadňuje jejich údržbu. Hloubka matrací je 14 cm.

Rohová varianta EASY SLEEP před rozložením

A po rozložení. Praktický je také úložný prostor

A ještě pár fotek k rozkládacímu systému sedaček EASY SLEEP:

Rozkládací pohovka pro každodenní rozkládání EASY SLEEP

Rozkládací pohovka pro každodenní rozkládání EASY SLEEP

Rozkládací pohovka pro každodenní rozkládání EASY SLEEP

Rozkládací pohovka pro každodenní rozkládání EASY SLEEP

Pohodlí až na prvním místě

Spánek je velmi důležitý pro dobré zdraví i duševní pohodu. Neodpočatí a unavení si nemůžeme dostatečně užívat radostí života ani zvládat každodenní starosti. Sedačky EASY SLEEP nabízí dva v jednom - pěknou a pohodlnou sedací soupravu a postel pro kvalitní spánek. Nestojí sice zrovna “pár korun”, ale investice se v tomto případě vyplatí. Za kvalitu a dobré vyspání se prostě platí.