Zaslání vzorníku potahů

Dub Sonoma - nový trend v roce 2013

Pondělí 14. leden 2013 | RSS
Autor: Nejlepsi-nabytek.cz

Představujeme Vám nejzajímavější kolekce nábytku v novém modermím odstínu "dub sonoma"

V druhé polovině minulého roku jsme jako jedni z prvních zařadili do nabídky nábytek v moderním barevném provedení dub sonoma. Co se týče barevnosti, známe již z dřívějších dob podobný odstín pod názvem "bělený dub". Ale, vzhledem k tomu, že designéři hledají stále nová řešení, představuje dub sonoma inovaci v kresbě dřeva. V kombinaci s bílou barvou působí nábytek velice svěžím dojmem, přitom si zachová svůj přírodní charakter. To jsou hlavní důvody, proč si nábytek v barvě dub sonoma získává stále více zákazníků a v roce 2013 bude jedním z nejprodávanějších.

Ložnice v barvě "dub sonoma"

Ložnice v barevném provedení dub sonoma/bílá za příjemnou cenu, která byla navržena v moderním designu. Jednotlivé prvky jsou samostatně prodejné. Postel je dodávána jako samostatný rám bez roštu a matrace v rozměru 180x200 cm. K šatním skříním lze objednat praktické osvětlení. Další sestavy nábytku do ložnice.

 

Nábytek do obývacího pokoje v barvě "dub sonoma"

Moderní a elegantní bílá obývací stěna s doplňkovým dekorem dub sonoma, prosklené skříňky jsou doplněný efektním LED osvětlením skleněných polic. Jednotlivé prvky lze zakoupit samostatně. Korpus obývací stěny je bílý, přední části MDF vysoký bílý lesk. Sestava je vhodná pro velkou širokoúhlou televizi. Kovové úchyty, pojezdy zásuvek s tichými domykem.

Dřevěný dekor - dub sonoma v detailu