Dost bylo Made in China! Sedačky Leone vyrábí v Německu

Čtvrtek 15. červen 2017 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Sedací soupravy v Leone lze zakoupit v čtyřech variantách, přičemž nabízí řadu dalších doplňků, které sezení na sedací soupravě ještě více zpříjemní. 

 

  • Rohová sedací souprava rozkládací LEONE
  • Rohová sedací souprava rozkládací LEONE B
  • Rohová sedací souprava rozkládací LEONE s longchair

 

Sedací souprava, která vždy ladí

V běžných obchodech máme na výběr sedačky v omezených variantách a velmi často rezignujeme na pohodlnou sedačku na úkor jejího vzhledu. To není tento případ. Sedací soupravy LEONE jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Základem je konstrukce vyrobená z buku. Jako zákazník máte na výběr nejen dva druhy potahových materiálů (kůže, syntetický potah) v různých barvách a vzorech. Díky tomu si můžete zakoupit kvalitní a pohodlnou sedačku v barvách, které vám perfektně zapadnou do interiéru. 

Tuto možnost považujeme za velkou výhodou stejně jako to, že kvůli vzorníku není nutné navštívit kamennou prodejnu. Prodejce vám totiž celý vzorník zašle poštou přímo k vám domů. Doma si můžete se vzorníkem libovolně pobíhat, porovnávat a hledat ideální barvu. U sedacích souprav LEONE jsou velmi oblíbené kožené varianty v klasické černé či bílé barvě. Vy si však můžete vybrat ze 44 různých barev.

Rohová sedací souprava Leone v elegantní bílé barvě.

Zdroj: Nejlepší-nábytek.cz 

Sedačky LEONE jsou pohodlné a  variabilní

Sedací soupravy jsou určené především pro sezení, polehávání a odpočinek. Slouží k relaxaci a odpočinku ve volném čase. Ze sedací soupravy sledujeme oblíbené televizní pořady, filmy, čteme knihy a časopisy, hrajeme s dětmi zábavné hry nebo se bavíme s přáteli. Sedací soupravy by proto měly být nejen velmi pohodlné, ale měly by nabízet další možnosti, jak si sezení zpříjemnit.

 U sedacích souprav LEONE si můžete přiobjednat praktické polohovací područky a hlavové opěrky (záhlavník). Polohování je u sedacích souprav obzvláště důležité. Sezení si přizpůsobíte na míru a ochráníte svá záda před nepříjemnými bolestmi. 

Polohovací opěry jsou velmi praktické

Zdroj: Nejlepší-nábytek.cz

V mnoha případech sedací soupravy také plní roli postelí pro návštěvy. Z tohoto důvodu je vždy výhodu, když lze sedací soupravu rozložit na pohodlné dvoulůžko. Sedací soupravy LEONE plní také tuto funkci. Zatímco večer na ní všichni společně posedíte a budete se bavit, po skončení zábavy svým hostům rozložíte lůžko a o pohodlí hostů je postaráno kompletně. 

Ze sedačky LEONE snadno uděláte pohodlné dvoulůžko

Zdroj: Nejlepší-nábytek.cz 

Kromě velkého prostoru pro sezení a možnosti rozložení představují další výhodu úložné prostory. Do útrob sedačky tak snadno uložíte věci, které chcete mít po ruce - deky či náhradní ložní prádlo a povlečení, ale nechcete, aby byly na očích. Snadno je vyndáte a stejně snadno je znovu uklidíte.

Úložné prostory navíc se hodí vždy

Zdroj: Nejlepší-nábytek.cz

Longchair - pro ještě dokonalejší odpočinek

Pokud na sedačce trávíte hodně času a máte v obývacím pokoji dostatek prostoru, je pro vás ideální varianta sedací soupravy LEONE s longchair, což je široký otoman, na kterým si jistě najdete perfektní polohu pro každý volný okamžik. K sedací soupravě je možné přikoupit křeslo, taburet i dekorační polštáře.

Sedací souprava LEONE s longchair

Zdroj: Nejlepší-nábytek.cz

 

Dost bylo Made in China! Sedačky Leone vyrábí v Německu

Starší aktuality

Archiv aktualit