Dochází Vám nápady? Navštivte výstavy o bydlení v květnu

Úterý 03. květen 2016 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Stavíte dům, rekonstruujete byt nebo se snažíte ze své zahrady vytvořit učiněný ráj? Pokud už vám dochází nápady, připravily jsme si pro vás seznam zajímavých výstav, které se budou konat v květnu v různých koutech naší republiky. Zde můžete najít inspiraci nebo se jen pokochat novinkami.

Ti, kdož právě budují nové hnízdečko pro svou rodinu, ocení celoroční projekt v podobě Stavebního centra EDEN 3000”. Cílem tohoto unikátního projektu, který se těší podpoře Národního stavebního centra s.r.o., je podpora bydlení, stavění a rekonstrukcí. Nedaleko brněnského výstaviště si na velké ploše můžete každý den mezi 10 a 18 hodinu prohlédnout montované domy, dřevostavby, zahradní architekturu, bazény, držby a jiné zajímavé exponáty. Specialitou jsou 3D expozice stavebních materiálů a možnost účastnit se zajímavých vzdělávacích seminářů, konferencí a komentovaných prohlídek.

Stavební centrum Brno

Kontakt: Bauerova 10, 603 00 Brno

Areál BVV, vstup z ulice Bauerova, budovou Stavebního a interiérového centra Nový Tuzex

Otevírací doba: Po - Ne: 10 - 18 hodin (v průběhu veletrhů 9 -18 hodin)

Vstupné: Zdarma

 

Stavíme, bydlíme Kladno

V pořadí pátá výstava na téma stavebnictví, bydlení, bytové zařízení, zahrada a hobby pod názvem Stavíme, bydlímese koná již tento víkend 7. - 8. května v Kladenské sportovní hale.

Kontakt: Sportovců 817, 272 04 Kladno, Rozdělov

Otevírací doba: So - Ne: 9 -18 hodin

Vstupné: Zdarma

 

Dům a zahrada Liberec

Na úpravu a zařízeni interiérů, exteriérů a zahrádkářských potřeb je zaměřen dvanáctý ročník prodejní a kontraktační výstavy v LiberciDům a zahradakonající se ve dnech 12. - 15. května. Na ´ploše velké 4 500 m2 najdete velkou dávku inspirace a nápadů.

Kontakt: Liberecké výstaviště, Masarykova 424/5, 460 01 Liberec, Czech Republic

Otevírací doba: Čt - So: 9 - 18 hodin; Ne: 9 - 16 hodin

Vstupné: dospěli 60 Kč; důchodci, děti od 7 let do 15 let 40 Kč; ZTP-P a děti do 6 let zdarma

 

Hobby v Českých Budějovicích

Ve známé jihočeské metropoli se připravuje velká výstava Hobby, která bude zahrnovat nejen oblast bydlení, bytového zařízení, domů, ale také potřeby pro domácnost, nářadí a zařízení pro hobby a zahradu, vytápění, klimatizace a vůbec vše, co s bydlením nějakým způsobem souvisí. Součástí výstavy je soutěž o robotický vysavač a také řada kulturních vystoupení. Konat se bude ve dnech 18. - 22. května.

Kontakt: Výstaviště České Budějovice a.s., Husova 523, 370 21 České Budějovice

Otevírací doba: St - So: 9 - 18 hodin; Ne: 9 - 17 hodin

Rozepsané vstupné najdete na stránkách výstavy.

 

Frýdecko-Místecký veletrh

Již tradiční výstava “Frýdecko-Místecký veletrhna téma bydlení, stavebnictví, zahrady a hobby se bude po desáté konat ve dnech 20. - 22. května v nové hale Polárka vedle nákupního centra Frýda.

Kontakt: Hala Polárka, Na Příkopě 3726, 738 01 Frýdek-Místek

Otevírací doba: Pá - So: 9 -18 hodin; Ne: 9 - 17 hodin

Vstupné: Zdarma

Dochází Vám nápady? Navštivte výstavy o bydlení v květnu

Starší aktuality

Archiv aktualit