AFT: Největší veletrh elektroniky ve střed

Úterý 28. únor 2017 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Pokud vás zajímá elektrotechnika, elektronika, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení, pak byste na Amperu rozhodně neměli chybět. Veletrh je ideálním místem nejen pro návštěvníky, ale i pro vystavovatele, kteří zde navazují nové obchodní vztahy a posilují image své značky. Nemluvě o tom, že veletrh tohoto rozsahu je jedinečnou možností, jak prezentovat novinky. Součástí je i špičkový doprovodný program v podobě seminářů, školení, workshopů a odborných konferencí na nejrůznější aktuální témata, soutěž Zlatý Amper či Amper Smart City.

Poprvé se veletrh konal v roce 1993

První ročníku veletrhu Amper se konal v pražském Paláci kultury. Poté se přesunul na Strahov, který se stal místem konání v letech 1996 až 1999. Postupně narůstala obliba veletrhu, zvyšoval se počet vystavovatelů i návštěvníků. Proto se veletrh přesunul na holešovické výstaviště a do Letňan. Od roku 2011 veletrh pořádá moderní brněnské výstaviště splňující vysoké nároky.

 

V letošním roce se na výstavě představí více než 150 vystavovatelů v oblastech elelektroenergetiky, elektroinstalace, osvětlovací techniky, informační a komunikační technologii, automatizace, řízení a regulace, služby, média a instituce a další. Z významných vystavovatelů zmíníme například ABB s.r.o., průkopníka v oblasti robotiky, pohonů a energetiky, ČEPS, a.s., jediného provozovatele elektroenergetické přenosové soustavy v ČR, ELV PRODUKT a.s., největšího slovenského výrobce ocelových a betonových stožárů a desítky dalších.

Zlatý Amper a další doprovodný program

Na veletrhu na vás čekají nejen expozice, ale také zajímavý program. Třešničkou na dortu je soutěž o nejpřínosnější exponát, který bude vyhlášený hned první den veletrhu 21. března 2017 v 17:30 v konferenčním sále P1. Soutěže se tradiční účastní exponáty světové úrovně, které představují současné trendy. Hodnotit se bude jejich technická a technologická úroveň, ekologické parametry, originalita řešení apod.

 

Po celou dobu veletrh na návštěvníky čekají konference, přednášky a semináře. Velmi zajímavá je přehlídka nejnovějších elektrických a hybridních dopravních prostředků a moderních infrastrukturních zařízení Amper Motion. Návštěvníci si mohou jízdu vyzkoušet na vlastní kůži a to v jakémkoliv vystavovaném modelu.

 

Pozornost si zaslouží také projekt Amper Smart City, který bude prezentovat koncept inteligentního města budoucnosti, který využívá veškré moderní technologie ke zvýšení životní úrovně. Patří sem inteligentní energetika, inteligentní budovy, e-mobilita a další prvky.

Kdy, kudy, kam a za kolik?

Veletrh elektroniky Amper se koná ve dnech 21.-24. března 2017 na výstavišti v Brně. Dorazit je možné vlastními auty, autobusy i vlakem. Nejvhodnější dopravní spojení lze snadno vyhledat na stránkách veletrhu zde. V případě, že se rozhodnete na veletrhu strávit celý dobu, můžete využít nabídky na ubytování v blízkém okolí výstaviště. Jistě uvítáte slevu, kterou jako účastník veletrhu získáte, a produkční tým vám navíc pomůže sjednat rezervaci u vybraných hotelů. Více informací o ubytování najdete zde.

 

Otvírací doba:

Úterý - čtvrtek: 9:00 - 17:00

Pátek: 9:00 - 16:00

 

Vstupné:

Permanentní vstupné: 450 Kč

Dvoudenní vstupné: 350 Kč

Celodenní vstupné: 250 Kč

Vstupné po 14:00: 200 Kč

Vstupné studenti a ZTP od úterý do čtvrtka: 200 Kč

 

Veškeré informace o veletrhu najdete na stránkách Amper.

AFT: Největší veletrh elektroniky ve střed

Starší aktuality

Archiv aktualit