3 tipy, jak se nejlépe zbavit starého nábytku

Středa 11. říjen 2017 | RSS Feed
Autor: Monika Šaríková

Prodejte starý nábytek online rychle a bez starostí

Pokud se starý nábytek nenachází ve stavu, v kterém je zralý akorát tak ke "shození ze srázu", zkuste jej prodat. K tomuto účelu můžete využít běžné sociální sítě jako například Facebook nebo speciální služby vytvořené přímo pro prodej starších či nepoužívaných věcí.

Existují lepší způsoby, na starý nábytek vyhodit na ulici

 

Mezi takové služby patří webové stránky Letgo, které fungují jako online bazar. Prodat, ale také koupit, zde můžete nejen nábytek, spotřebiče a další vybavení do domácnosti, ale také oblečení, sportovní vybavení, různé hry, vybavení pro děti, knihy, elektroniku a další. Letgo funguje nejen na počítači, ale pro chytré mobilní telefony nabízí jednoduchou aplikaci. Stačí se zaregistrovat a okamžitě můžete prodávat i nakupovat.

Nechcete-li ztrácet čas a rádi byste se starého nábytku zbavili ihned, zkuste jej prodat prostřednictvím webových stránek HyperOdvoz.cz stačí zavolat nebo vyplnit online formulář. HyperOdvoz.cz pro nábytek nebo cokoliv jiného přijede, zabalí jej, odveze a postará se o jeho prodej za nejlepší cenu na stránkách Hyperinzerce.cz. Za odvoz nezaplatíte ani korunu. Provizi ve výši od 10 do 45 procent (týká se nadrozměrných položek) si odečte až v případě úspěšného prodeje. Stoprocentní provizi si HyperOdvoz.cz účtuje pouze v případě ceny zboží do 49 Kč.

Využijte odvoz zdarma nebo jej darujte zadarmo

Také v tomto případě můžete využít nejrůznější sociální sítě, na kterých starý a nepoužívaný kus nábytku nabídnete nikoliv za peníze ale pouze za odvoz. V případě zachovalého stavu, existuje velká pravděpodobnost, že se nábytku nejen rychle zbavíte, ale také jej ještě někdo využije. Existuje hodně bazarů a sociální webových stránek, které se darováním nábytku a dalšího zboží zabývají. Na starém nábytku sice nic nevyděláte, ale uděláte radost všem, kteří si nový nábytek nemohou z různých důvodů dovolit.

Další možností je objednat odvoz nábytku zdarma. Tuto službu nabízí stejnojmenné stránky Odvoz-nábytku.com. Společnost provozující tyto stránky zajišťuje odvoz do sběrného dvora ekologické likvidaci nábytku (např. sedací soupravy, skříní, postelí, kuchyňské linky či obývací stěny), elektrospotřebičů (pračky, ledničky, sporáku, myčky a podobně), elektroniky, materiálu a jiného zboží v Praze a jejím okolí.

Nábytková farma - pohodový dobročinný bazar

Možnost odvozu starého nábytku nabízí také stránky Nábytkováfarma.cz, která provozuje dobročinný bazar. Nábytkováfarma.cz zajišťuje odvoz nábytku, bytových doplňků, nádobí, porcelánu i dekorací. Pro nabízené věci si přijedou a sami se postarají o jeho prodej. Ze získaného výtěžku nedostanete ani korunu, odměnou vám bude dobrý pocit. Veškerý výtěžek z prodaného nábytku a bytových doplňků prostřednictvím dobročinného bazaru Nábytkováfarma.cz jde totiž na dobročinné účely. Konkrétně jsou použity na podporu komunity Bétel, která déle než 12 let pomáhá mladým mužům nižšími závislostmi.

Pomoci můžete nejen přenechání nábytku, ale také koupí zboží na Nábytkové farmě, jejíž kamennou prodejnu najdete na okraji Kralup nad Vltavou. Vybrat si můžete moderní starožitný nábytek za zlomek pořizovací ceny. Peníze, které zde utratíte půjdou na podporu výše uvedené komunity.

Spíše než právě zachovalý starožitný nábytek seženete v obchodě Nábytkováfarma.cz

 

3 tipy, jak se nejlépe zbavit starého nábytku

Starší aktuality

Archiv aktualit