Bílé šatní skříně

Bílé šatní skříně se staly nejvyhledávanější a nejoblíbenější variantou, která pro skříně může být. Jejich obrovskou výhodou je, že se hodí do jakéhokoliv interiéru. Sladit je můžete s nejrůznějšími barevnými doplňky a vytvořit tak nádhernou a originální ložnici. Bílé šatní skříně jsou v nabídce hned v několika variantách. Záleží na Vás zda si vyberete s klasickými dvířky nebo s posuvnými. My Vám nabízíme obě varianty. Ženy jistě ocení skříň se zrcadlem, kde si mohou prohlédnout svůj vzhled a hezky se upravit.

Bílé šatní skříně s posuvnými dveřmi

Tento druh s posuvnými dveřmi se hodí nejen do ložnice, ale také prostorné předsíně nebo chodby. V nabídce jsou varianty v lesklém i matném provedení. Moderní a elegantně působí také kombinace s černou barvou. Podívejte mezi desítky modelů, které nabízí náš sortimentu a jistě na tu pravou skříň narazíte. Většina modelů tohoto typu je rozdělena na dvě poloviny, kdy jedna je sestavena z polic a druhá s tyčí na pověšení ramínek.

Až pětidveřové varianty skříní

Rozhodli jste se vybrat si bílé šatní skříně z varianty s dvířky? Pak se můžete těšit až na pětidveřové provedení. To si zamiluje hlavně větší rodina nebo milovníci oblečení. Taková skříň vypadá naprosto skvěle a poskytuje Vám velký úložný prostor. Je doplněna i o zrcadla, která k šatní skříni prostě patří. Podívejte se i Vy mezi bílé šatní skříně a uvidíte, že najdete i takovou, která přesně padne do Vaší ložnice.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek