Bílé psací stoly

Milujete bílou barvu, která působí čistě a hodí se do každé místnosti?  Věříme, že ano, a proto jsme do naší nabídky zařadili bílé psací stoly, které mají odlišné designy. Díky lesklé povrchové úpravě mají moderní design, který by měl být každé pracovně. Máme pro Vás bílé psací stoly, které jsou vhodné i do pokoje studentů Inspirujte se novinkami, které Vás zcela jistě zaujmou.

Velké i malé psací stoly

Máte hodně dokumentů, které potřebujete mít uschované? Určitě oceníte prostornou pracovní plochu a úložné zásuvky, které jsou v barvě stolu. Bílé psací stoly jsou vybavené kovovými nebo dřevěnými nohami, které k danému modelu skvěle ladí. U nás můžete vybírat stolky, které jsou vhodné i jako pracovní stoly pro práci na notebooku.

Stolky dodávané vcelku smontované

určitě každý zná, jak může být občas náročné smontovat nějaký kus nábytku. Máme pro Vás nabídku bílých psacích stolů, které jsou dodávané rovnou smontované. Zda se tak dodává i Vámi vybraný model, se dozvíte v podrobném popisku přímo u produktu. U nás ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze.  

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek