Bary

Rádi byste do svého obývacího pokoje umístili komodu s barem? Do naší nabídky jsme zařadili několik působivých a moderních kousků, které se budou líbit ženám i mužům. Komody s barem jsou vhodné především do obývacích pokojů, kde je můžete sladit s ostatním vybavením. Námi nabízené druhy se stanou elegantním komponentem. Zboží je vyrobené z kvalitního materiálu, který se snadno udržuje.

Moderní bary s osvětlením

Pokud si potrpíte na něco extra, pak Vás určitě zaujmou komody s barem, do kterých lze vložit osvětlení a tím se stane výjimečnou. Osvětlení většinou není zahrnuté v ceně, ale můžete si jej u nás objednat. Komody s barem jsou ošetřeny přírodním voskem a olejem, který jim dodá moderní a trendy lesklý design. Povrch dřeva je upravený kartáčováním, takže není hladký, při doteku je cítit struktura dřeva.

Doprava zdarma na téměř všechny kusy

Aby byl Váš nákup výhodný, při koupi komody s barem nebudete platit poštovné. Pokud tato služba platí i na Vámi vybraný druh, naleznete vždy u každého výrobku, a to hned při prohlížení sortimentu. Věříme, že si i ve Vašem obývacím pokoji najde uplatnění bar, který ocení především muži. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek