Zahradní stoly

Pokud rádi pořádáte zahradní slavností, grilujete s přáteli nebo rodinou jistě budete potřebovat kvalitní zahradní stůl, kde připravíte všechno pohoštění a občerstvení. Stoly v našem sortimentu jsou vyrobeny z odolného dřeva, které vydrží i nápor nepříznivého počasí. Zvolit si můžete stůl čtvercový, obdélníkový nebo rozkládací, dle toho, který pro Vás bude nejpohodlnější. Pokud si nebudete vědět rady, my Vám rádi pomůžeme nebo můžete navštívit naši kamennou prodejnu, kde vše uvidíte.

Zahradní stoly pro každou příležitost

Každý si rád užívá hezkého počasí a k němu neodmyslitelně patří i zahradní oslavy, které se neobejdou bez kvalitního zahradního posezení, kterým je i zahradní stůl. K některým modelům stolů lze dokoupit i stejné typy židlí a vytvořit si tak celou zahradní sestavu. Využijte akčních slev, které pro Vás neustále připravujeme a vytvořte si na své zahradě příjemné místo k posezení.

Bílá nebo přírodní?

Zahradní stoly zde najdete v nejrůznějších odstínech. Hodí se Vám na zahradu odstín akátového dřeva? Pak budete z našeho sortimentu nadšeni. Najdete zde také dřevěné zahradní stoly v bílé barvě, které vypadají elegantně a honosně. Vyberte si takový, který vyhovuje právě Vám.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 21 položek