Zahradní sedací soupravy

Sezení doma na terase nebo v restauraci může být elegantní a pohodové. Nová kolekce zahradních sedacích souprav nabízí kvalitní a pohodlné sezení. Modulové a variabilní programy čalouněného zahradního sedacího nábytku umožňují jednoduše zařídit sezení v malém prostoru, ale i na velké ploše terasy. Zahradní sedací soupravy můžeme nabídnou jak rohové nebo do tvaru U, tak i klasické sestavy trojsed nebo dvojsed s křeslem. Každá kolekce rovněž nabízí dřevěný konferenční stolek v odpovídajícím designu.

Kvalitní posezení venku

Pokud rádi posedíte s přáteli na zahradě a užíváte si zábavy u grilu či ohně jistě Vás nabídka zahradních sedacích souprav nadchne. U nás najdete různé velikosti souprav pro početnější rodiny i pro příjemné posezení s pár příteli. Využít můžete i akčních slev, které pro Vás máme nebo navštívit naši kamennou prodejnu

Pohodlí především

Měkké polstrování, které zahradní sedací soupravy mají Vám umožní si dopřát absolutní pohodlí po vyčerpávajícím dni a dokonalý komfort při odpočinku. Pokud máte zahradu nebo prostornou terasu neváhejte a pořiďte si novou zahradní sedací soupravu, které nebudete litovat. Vybírat můžete z různých odstínů dřeva a různých barev potahů. Vyberte si takovou, ve které se budete cítit příjemně právě Vy!

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 10 položek