Zahradní lavice

Do zahradní sestavy nepatří jen židle a křesla ale rozšířit ji můžete také o zahradní lavice. Lavice se skvěle hodí na zahradu, ale i na letní terasu restaurace či penzionu. Vybírat můžete z různých typů. V naší nabídce máme jak lavice klasické tak barové. Zahradní lavice jsou vysoce kvalitního dřeva, které vydrží i nástrahy nepříznivého počasí. Zahradní lavice jsou tradičním kusem nábytku, který by na Vaší zahradě neměl chybět. Vychutnávejte si pozorování okolí z nové zahradní lavice z naší nabídky a budete okouzleni

Romantika ve dvou

Zahradní lavice se přímo nabízí ke trávení společných chvil ve dvou. Příjemné obejmutí a pozorování hvězd si zamiluje každý. Náš sortiment navíc nabízí zahradní lavice jako stvořené pro tyto okamžiky. Vyberte si z elegantního přírodního nebo bílého provedení.

Široký výběr za příznivé ceny

Vybírat můžete z nejrůznějších modelů a zpracování. Navíc Vás překvapí příjemné slevy, kterých jistě využijete. Ohromte svou návštěvu, partnera či partnerku novou lavicí z kvalitního dřeva a užívejte si společné chvíle pohromadě. Zahradní lavice skvěle doplní Vaši terasu na balkóně.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek