Naše cena:
5 830 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-7 týdnů

Komoda RTV 120cm TOGO WM 22XTRT41

TV komoda z kolekce nábytku do obývacího pokoje TOGO. TOGO WM je zajímavá kolekce nábytku do obývacího pokoje. Jednoduchý a nadčasový design, elegantní černý vysoký lesk a prvky se spoustou úložného prostoru, dokonale uspokojí potřeby každého zákazníka. TOGO WM je výsledkem hledání harmonie mezi současným designem, funkčností a cenovou dostupností nábytku. Nábytek je propracovný do nejmenších detailů, s ohledem na kvalitu a životnost použitých materiálů. Korpusy jsou vyrobeny z desek potažených laminem v barvě wenge odolným proti slunečnímu záření a poškrábání. Přední a horní desky jsou pokryty černým tvrzeným sklem. Zásuvky a dvířka mají úchytky v barvě matné černé a jejich tvar perfektně doplňuje celkový vzhled nábytku. Sestava TOGO WM je opatřena moderním kování se systémem "tiché domyku". Program nabízí: elegantní vitríny, komody, TV skříňky, police a konferenční stolek. Kromě toho si můžete zakoupit skládací jídelní stoly ve dvou velikostech. Jednotlivé prvky lze sestavit podle potřeb a vytvořit unikátní sestavu nábytku. Modré LED osvětlení je zahrnuto v ceně nábytku. Tento výrobek byl oceněn v soutěži Nábytek Plus 2012.

Kolekce TOGO WM

Nábytek je součástí programu nábytku do obývacího pokoje TOGO WM.

Charakteristika nábytku

Nábytek je navržen designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern. Při výrobě je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku a splňuje všechny normy EU.

Balení a montáž nábytku

Nábytek je dodáván v plochém rozloženém stavu. Součástí je podrobný a jednoduchý návod k montáži, kterou hravě zvládnou dvě osoby.

Šířka 120
Výška 48
Hloubka 52
Materiál DTD desky

Načítání obsahu...
Buková ložnice SAMOA 2
Kosik