Stylová ložnice

Ložnice je místnost, kde by se nemělo šetřit na vybavení. V této odpočinkové místnosti trávíte přece jen mnoho času, dá se říci, že půlku našeho života, a proto byste se měli obklopit kvalitními materiály. Stylové ložnice se skládají z nočních stolků, postele, lavice do ložnice a zrcadla, které má v ložnici také své místo. Našli jste zalíbení v Provance stylu a rádi byste si tak zařídili celý byt? U nás máte na výběr ze stylových ložnic v tomto oblíbeném stylu. Bílá a přírodní barvy se hodí do každého interiéru.

Skutečně moderní a stylová ložnice

Potrpíte si na moderní stylové ložnice, které mají provedení do posledního detailu. Moderní i klasický design v sobě skýtá základ designu, který říká, že v jednoduchosti je krása. Proto jsme do nabídky zařadili několik typů, které nemají výrazné zdobení a vyřezávání. Stylové ložnice si můžete dovolit do velké i menší místnosti. Aby vše dokonale vyniklo, určitě je lepší větší prostor, kde veškerý nábytek umístíte na své místo.

Ložnice pro klidné a zdravé spaní

Většinou každý kouká na ložnicový nábytek z estetického a praktického hlediska. Důležitá je však také psychická pohoda, a proto je důležité, abyste zvolili prvky a materiál, který se Vám bude opravdu líbit a dodá Vám pocit klidu. Důležité je, abyste se ve stylové ložnici cítili dobře. Ložnice by měla naplnit parametry, jako je klid, ticho a odpočinek. Pokud uspokojí a splňuje tyto požadavky, dá se mluvit o dokonalé ložnici. Vyberte si přesně takovou z naší nabídky. 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 9 položek

Stylová ložnice VERSAILE 1

159 080 Kč
135 218 Kč
-15%
6-8 týdnů

Stylová ložnice VERONA ořech

176 150 Kč
149 727 Kč
-15%
6-8 týdnů

Stylová ložnice ORFEUS toffi (rustical)

135 140 Kč
114 869 Kč
-15%
6-8 týdnů

Stylová ložnice VERSAILE 2

131 290 Kč
111 597 Kč
-15%
6-8 týdnů