Sestavy zahradního nábytku

Sestavy dřevěného nábytku k odpočinku a posezení na domácí terase nebo zahradě vyrobené z houževnatého a trvanlivého akátového dřeva, které skvěle odolává atmosferickým vlivům. Sestavy zahradního nábytku doporučujeme na terasy restaurací, kaváren a pensionů, ale jistě se budou skvěle vyjímat i na Vaší zahradě. Pokud jste početná rodina najdete v naší nabídce i sestavy až pro 6 lidí. Opět u některých modelů nechybí měkké polstrování pro pohodlné sezení.

Nábytek na zahradu i terasu

Dřevěné zahradní sestavy skvěle využijete na zahradu i terasu. Není nic lepšího než oběd či večeře s přáteli na terase nebo zahradě. Vybírejte z různých odstínů dřeva a dokonale sestavu slaďte s okolím. Sestavy zahradního nábytku jsou vyrobeny z odolného dřeva, které vydrží i nepříjemné vlivy počasí. Některé modely můžete libovolně kombinovat buď s židlí nebo křeslem. Praktické jsou skládací sestavy, které po sezóně jednoduše složíte a uložíte na bezpečné místo.

Sestavy zahradního nábytku za atraktivní ceny

Kromě širokého výběru na Vás čekají také zajímavé ceny a především slevy. Využijte naší jedinečné nabídky a užijte si společné chvíle s přáteli nebo rodinou výběrem té správné sestavy zahradního nábytku.

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 11 položek