Naše cena:
52 590
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Sedací souprava MORENA 3+2

Sedací souprava 3+2 MORENA v klasickém stylu skvěle doplní elegantně laděný obývací interiér. Tato kolekce poskytuje výjmečný komfort při sezení i při relaxaci a odpočinku. 3-sed pohovka MORENA disponuje funkcí rozkládání, po rozložení máte prostornou plochu pro Váš spánek. Součástí 2-sed pohovky je úložný prostor, který můžete využít pro úschovu ložního prádla. Kromě sestavy 3+2 tato kolekce nabízí také rohovou rozkládací sedací soupravu, křeslo či taburet.

Cenu představují tyto prvky

  • 1ks MORENA 3-sed pohovka rozkládací; š. 221, v. 95, h. 101 cm (plocha spaní 198x140 cm)
  • 1 ks MORENA 2 sed pohovka s úložným prostorem; š. 195, v. 95, h. 101 cm

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Katalog sedací soupravy

Stáhněte si aktuální katalog sedacích souprav a prohlédně si kompletní nabídku:

Stáhnout katalog
Výška 95
Hloubka 101

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ceník a typový plán MORENA 2017 94134 kb (pdf)
Prodejna Louny
Kosik