Naše cena:
32 060
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Sedací souprava LEXUS 2 + 1

Moderní sedací souprava v originálním designu čalouněná v látce. Pohodlné sezení zajišťuje vysoce elastická pěna v sedáku i opěráku a vysoké područky. LEXUS má hluboký sedák a příjemně vysokou opěrovou část. Přestože sedačka poskytuje mnoho prostoru pro sezení a odpočinek, je navržena tak, aby v prostoru nezabrala tolik místa. LEXUS je nádherná designová sedačka, která v interiéru zaujme na první pohled. Celkový dojem doplňují výrazné kovové nožky, které jsou pochromované. Kolekce LEXUS nabízí prvky: trojsed, dvoused, křeslo na nožičkách, křeslo otočné na jedné noze a praktický taburet. Sedačku si můžete objednat v pravé hovězí kůži nebo v látce, případně v ekokůži.

Cena představuje kožená sedací soupravu LEXUS v látce:

  • 1ks LEXUS 2 SOFA, rozměr délka 189 cm, hloubka 87 cm, výška 92 cm
  • 1ks LEXUS KŘESLO, rozměr délka 112 cm, hloubka 87 cm, výška 92 cm

Jednotlivé prvky jsou samostatně prodejné. Je možné objednat i jiné sestavy, např. LEXUS 3 + LEXUS 2 + LEXUS KŘESLO, atd.

 

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Katalog sedací soupravy

Stáhněte si aktuální katalog sedacích souprav a prohlédně si kompletní nabídku:

Stáhnout katalog
Výška 92
Hloubka 87
Nožičky Kovové

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ceník a typový plán LEXUS 2017 122865 kb (pdf)
Postel s úložným prostorem MICHELLE
Kosik