Naše cena:
56 740
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Klasická sedací souprava KENYA 3 + 2 + 1

Luxusní a velice pohodlná klasická sedací souprava vyniká svou měkkostí, kterou zajišťuje vysoce elastická pěna uvnitř sedáku a opěráku. Hluboké sezení a vyšší opěrák zajišťuje dostatečnou oporu hlavy. Sedací soupravu lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou dřevěné s možností výběru barvy. Kenya je navržena v klasickém designu a svým vzhledem a kvalitou provedení působí velice reprezentativně, proto je doporučována nejen do obývacích pokojů, ale i do pracoven nebo jednacích místností. K trojsedu lze objednat rozkládání pro spaní - belgické lůžko. Křeslo lze objednat s polohovaním - relax s manuálním ovládáním nebo elektrickým. Součástí nabídky je také taburet.

Cena představuje sedací soupravu KENYA v látce:

  • 1ks KENYA SOFA 3 bez rozkládání, rozměr šířka 232 cm, hloubka 103 cm, výška 107 cm
  • 1ks KENYA SOFA 2, rozměr šířka 179 cm, hloubka 103 cm, výška 107 cm
  • 1ks KENYA KŘESLO, rozměr šířka 118 cm, hloubka 103 cm, výška 107 cm

Jednotlivé prvky jsou samostatně prodejné. Je možné objednat i jiné sestavy, např. KENYA 3 + KENYA KŘESLO + KENYA KŘESLO, atd.

 

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Katalog sedací soupravy

Stáhněte si aktuální katalog sedacích souprav a prohlédně si kompletní nabídku:

Stáhnout katalog
Výška 107
Hloubka 103
Hloubka sedáku 60
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ceník a typový plán KENYA 2017 153091 kb (pdf)
Obývací stěna Box In
Kosik