Naše cena:
61 740
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Kožená rozkládací sedačka s polohovatelnými opěráky GRAND VARIO 3F/TA

Moderní kožená sedačka s rozkládáním pro spaní, která Vás překvapí dalšími příjemnými vychytávkami. Prostřední opěrák jednoduše překlopíte a získáte praktický odkládací stolek s dřevěnou poličkou (s možností výběru barvy dřeva). Postranní sedací místa mají sklopné opěráky pro příjemné chvíle odpočinku. K sedačce si můžete dokoupit rovněž samostatná křesla s funkcí relax nebo bez.

Kolekce GRAND VARIO

Kožená sedačka je součástí variabilní kolekce GRAND VARIO, která Vám umožní kombinovat malé i velké sestavy přesně podle Vašich potřeb. GRAND VARIO nabízí efektivní řešení do každého interiéru, jednotlivé prvky lze různě kombinovat, nechybí takové vychytávky, jako je výsuvný stoleček pro notebook zabudovaný v područce, kde je navíc i úložný prostor a zásuvka s napájením do sítě.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 239
Výška 100
Hloubka 92
Plocha lůžka 180x200
Plocha spaní 187x122
Úložný prostor Ne
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Sedací soupravy OLÍVIE

Načítání obsahu...
Kosik