Naše cena:
47 470 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Rohová sedací souprava rozkládací KENYA 3F-TRE-2

Luxusní a pohodlná rozkládací rohová sedací souprava vyniká svou měkkostí, kterou zajišťuje vysoce elastická pěna uvnitř sedáku a opěráku. Hluboké sezení a vyšší opěrák zajišťuje dostatečnou oporu hlavy. Sedačka má praktickou funkci belgického rozkládání. Sedací soupravu lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou dřevěné. Kenya je navržena v klasickém designu a svým vzhledem a kvalitou provedení působí velice reprezentativně, proto je doporučována nejen do obývacích pokojů, ale i do pracoven nebo jednacích místností.

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Rozměr delší strany 325
Rozměr kratší strany 267
Hloubka sedáku 60
Výška sedačky 103
Tuhost sezení 1 - Měkké
Rozkládání pro spaní Ano
Plocha spaní 193x140
Výška sedáku 50
Úložný prostor Ne
Nožičky Dřevěné
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Dětský pokoj pro miminko masiv JULIA bílý
Kosik