Naše cena:
11 450 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 2-3 týdny

Matrace FAMILY 160x200

Novinka řady SPORT a RELAX Luxusní a moderní matrace, která zaujme nejen svou jednoduchostí, ale hlavně schopností pomáhat řešit vznikající problémy s páteřním svalstvem u širokého spektra zákazníků. S trochou nadsázky můžeme tuto matraci považovat za „rodinnou matraci“.

Parametry matrace

 • Výška matrace: cca 21 cm
 • Tuhost matrace: strana soft-měkčí a strana hard-tvrdší
 • Partnerská matrace: ANO - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace
 • Zóny matrace: sedmizónová matrace
 • Jádro matrace: studená pěna v jádru matrace = čistota
 • Ložná plocha: prodyšná studená pěna s Aloe Vera
 • Nosnost matrace: do 135 kg
 • Potah matrace: TempSmart, snímatelný a pratelný
 • Záruka matrace: 5 let
 • Testování matrace: 80.000 mechanických zátěžových testů
 • Výrobce: Tropico
 • Vhodné uložení na pevný, lamelový rošt

Matrace s jádrem ze studené pěny

Matrace vyrobené ze studené pěny zahrnují širokou škálu typů, jedná se výhradně o luxusní sendviče, jejichž složení je specifické pro každý typ matrace. Doporučujeme uložení na lamelový rošt, který také podpoří jejich anatomické vlastnosti, matrace s vyšším jádrem lze uložit na pevný (laťkový) rošt, je možné i použití v kombinaci s polohovatelným roštem, ale matrace kopíruje rošt pod zátěží (tj. pokud na matraci ležíte). Matrace vyrobené ze studené pěny mají větší póry, jsou proto prodyšnější, mají lepší elastické vlastnosti, tvarovou stálost, jsou komfortnější a lépe kopírují křivky těla než matrace z pěny Flexifoam®. Díky kombinaci různých tuhostí pěn a propracovaným perforacím jádra zajišťují ideální anatomickou polohu páteře. Studená pěna je v některých případech kombinována s línou pěnou, neboli termopěnou, která optimalizuje svojí tuhost a tvar podle absorbovaného tepla, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech režimech spánku (na zádech, na boku, ...). Matrace s jádrem ze studené pěny poskytují vynikající ortopedické vlastnosti a mají dlouhou životnost.

Potah matrace TempSmart - chytrá látka

Navazuje na technologii, používanou původně společností NASA pro vyrovnání extrémních teplotních rozdílů (kosmické obleky, rukavice). 1. přispívá k teplotní rovnováze Vašeho těla, čímž zkvalitňuje Váš spánek. 2. pojme přebytečnou tepelnou energii, čímž napomáhá předcházet pocení. 3. v případě chladu je látka schopna teplo vydávat – snižuje pocit studených rukou a nohou. 4. látka TempSmart umožňuje vysokou průchodnost vzduchu = minimalizuje vznik vlhkého prostředí, vznik plísní a bakterií = maximální komfort. Vlastností látky TempSmart je dosaženo použitím unikátního materiálu PCM, což jsou mikrokapsle přírodního původu (rostlinný olej), oproti běžně používaným organickým sloučeninám. Tyto mikrokapsle jsou při výrobě látky TempSmart nanášeny speciální technologií na její vlákna.

Potah matrace TempSmart
Délka matrace 200
Šířka matrace 160
Nosnost kg 135
Výška matrace 21
Tuhost matrace Dvojí: 2 - střední/ 3,5 - tvrdší
Jádro matrace Studená pěna
Záruka na matraci 5 let
Snímatelný potah Ano

Načítání obsahu...
Rohová sedací souprava do U MISTRAL
Kosik