Běžná cena:
111 780 Kč
Ušetříte:
38 005 Kč
Naše cena:
73 775 Kč
Sleva: 
-34%
Termín dodání: 6-7 týdnů
Zobrazit kompletní ceník

Dubová ložnice SAMOA 2 dub masív/dubová dýha

Dubová ložnice z německé produkce je vyrobena z masního dřeva - přední části a horní desky v kombinaci s korpusy z přírodní dýhy. Celý design ložnice je doplněn vrásněnou aplikací. Ložnicový program SAMOA vás překvapí obsáhlou nabídkou prvků viz. ceník ke stažení. Vybírat můžete skříně s posuvnými nebo křídlovými dveřmi v různých šířkách (50-400cm).

Postele lze objednat v klasické variantě na nožičkách nebo tzv. plovoucí postel, obě varianty nabízíme s možností výběru velikosti plochy spaní viz. ceník.

Součástí nabídky jsou samozřejmě komody, noční stolky a závěsné skříňky či police. Ložnici SAMOA lze doplnit také o zrcadla, regály nebo police na stěnu. Další doplňky ložnice mohou tvořit prvky pro vnitřní uspořádání skříně, mechanismy tichého dovírání posuvných dveří skříně nebo osvětlení.

 

Ložnicový komplet za uvedenou cenu se skládá z:

  • 1ks 5-ti dvéřová skříň s křídlovými dveřmi Typ 595, š. 250, v. 216. h. 58 cm
  • 1ks rám šatní skříně s 5bod. osvětlením Typ 917, š. 256, v. 220, h. 28 cm
  • 1ks plovoucí postel 180x200 Typ 275, š. 189, v. 87, d. 208 cm
  • 2ks noční stolek se zásuvkou, Typ 613, š. 60, v. 37, h. 42 cm
  • 2ks panel k nočnímu stolku s osvětelnou poličkou, Typ 115, š. 60, v. 27. h. 12 cm

Vybrat rošty do postele: Lamelové rošty do postele

Vybrat matrace: Italské matrace MAGNIFLEX

 

Ložnice s masivem

Masivní ložnice či částečné ložnice z masivu jsou složeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a dřeva dováženého až z Kanady. Uspokojí nejnáročnějšího zákazníka a překvapí svou kvalitou zpracování a zaměřením na detail. Navštivte naši prodejnu, kde si můžete ložnice z masivu prohlédnout.

Ložnicový a skříňový nábytek je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.

Příslušenství pro škříně

Standardně jsou skříně vybaveny dvěma pevnými policemi se zaoblenými hranami a závěsnou kolejnicí, k dispozici je ale kompletní doplňkový sortiment - regály, police, vnitřní i venkovní osvětlení, botníky, zásuvky, koše, držáky na kravaty a kalhoty, výsuvné boxy, zrcadla nebo třeba samozavírací mechanismy. Uvedené doplňky jsou součástí ceníku.

Barevné provedení Dub
Materiál Masiv a přírodní dýha

Načítání obsahu...
Název Velikost
Ložnice SAMOA ceník 670553 kb (pdf)
Dubové konferenční stolky
Kosik