Naše cena:
14 520 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Kožené křeslo SAPHIR BIS K 1

Komfortní široké kožené křeslo zaručuje pohodlné sezení, které je tužší. Použitá vinutá pružina a elastická pěna tvoří pevný sedák, ten umožňuje pohodlné vstávání. Ke křeslu doporučujeme objednat praktický záhlavník a taburet. Zdokonalíte tím celkový relax během sezení. Křeslo lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou kovové.

Kolekce SAPHIR BIS

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava SAPHIR BIS

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkostnábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručujímechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelovévynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 120
Výška 90
Hloubka 93
Hloubka sedáku 55
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Kožené polohovací otočné křeslo COMFORT LUX

Kožené křeslo CANYON

20 500 Kč
18 450 Kč
-10%
6-8 týdnů

Kožené křeslo BASIC

17 310 Kč
15 925 Kč
-8%
6-8 týdnů

Načítání obsahu...
Kosik