Naše cena:
14 520 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 8-10 týdnů

Kožené křeslo SAPHIR BIS K 1

Komfortní široké kožené křeslo zaručuje pohodlné sezení, které je tužší. Použitá vinutá pružina a elastická pěna tvoří pevný sedák, ten umožňuje pohodlné vstávání. Ke křeslu doporučujeme objednat praktický záhlavník a taburet. Zdokonalíte tím celkový relax během sezení. Křeslo lze objednat v látce nebo kůži. Nožičky jsou kovové.

Kolekce SAPHIR BIS

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava SAPHIR BIS

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkostnábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručujímechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelovévynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 120
Výška 90
Hloubka 93
Hloubka sedáku 55
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Kožená souprava MONZA
Kosik