Naše cena:
19 330 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 6-8 týdnů

Kožené křeslo ROSSECO

Kožené křeslo ROSSECO je inspirováno italskými návrhářskými trendy. Jistě oceníte možnost regulovatelného opěradla - toto křeslo se Vám maximálně přizpůsobí. Křeslo ROSSECO bude skvělým doplňkem v moderně laděném obývacím pokoji, nápadíté tvarování okouzlí každou Vaši návštěvu.


Kolekce PROSSECO

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Kožená sedací souprava PROSSECO

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 110
Výška 82(95)
Hloubka 110
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Dětský pokoj pro miminko masiv JULIA bílý
Kosik