Naše cena:
17 300 Kč
Sleva: 
-%
Termín dodání: 8-10 týdnů

Kožené křeslo MORENA

Elegantní kožené křeslo v klasickém provedení MORENA Vám zajistí maximální komfort při sezení a to díky široké zadní ploše - Vaše záda zde najdou pohodlí a odpočinek. Pro Vaše ruce jsou zde široká opěradla. Nožičky tohoto křesla jsou dřevěné. Křeslo si můžete zvolit v potahové látce, která se bude nejlépe hodit do Vašeho obývacího pokoje - k ruce je Vám náš vzorník látek.

Kolekce MORENA

Křeslo je součástí kolekce, která nabíbízí také pohovky, taburety nebo rohové sestavy vice: Sedací souprava MORENA

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navržena designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vynuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Šířka 100
Výška 95
Hloubka 101
Zaslání vzorku materiálu zaslat vzorek

Načítání obsahu...
Buková ložnice SAMOA 2

Kožené křeslo INVITATION

21 790 Kč
19 611 Kč
-10%
8-10 týdnů

Kožené otočné křeslo AMETHYST

23 930 Kč
21 537 Kč
-10%
8-10 týdnů

Kožené otočné křeslo LEXUS K 1

21 110 Kč
18 999 Kč
-10%
8-10 týdnů

Načítání obsahu...
Kosik